Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitehagyottak hogy képesek...

Véglény atya kérdése:

A hitehagyottak hogy képesek kimászni a mentális gödörből amibe kerültek?

Figyelt kérdés
Lehetnek még boldogok az életben?

febr. 11. 22:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Gondolom kedves kérdező itt arra gondolsz, ha pl. a családod nem akar veled foglalkozni miután megmondod nekik hogy nem vagy keresztény.


Vagy arra gondolsz, hogy úgy bele van nevelve az emberbe a pokoltól való félelem, hogy hitvesztés után is fél tőle az ember?


Vagy egyéb belenevelt nézetek ragadnak meg az emberrel és ezt nem tudja feldolgozni?

febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%

Én azt tudom tanácsolni, hogy soha ne hagyjon el a hited, mert tényleg akkor kell a legjobban imádkozni, amikor nagy a szar.

Tudom, hogy nehéz, de jobbat úgy se tudsz, ezt vésd az eszedbe!

febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

#12

Értelmetlen amit írsz és haszontalan.

febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%

Isten a dícséretek között lakozik.


Hallgass imádó dalokat. Zene alapból is felemel.


[link]


Olvasd az Új Szövetséget.


Lukács 15:7

Hungarian Bible: Easy-to-Read Version

7 Ezért azt mondom nektek, nagyobb öröm lesz a Mennyben egyetlen bűnös miatt, aki visszatér Istenhez, mint kilencvenkilenc igaz miatt, akiknek nincs szükségük erre.

febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek van hitte , már azért is mert aki nem hiszi krisztust vagy Istent ahhoz hogy tagadni tudja először el kell hinni a létét a semmit nem lehet tagadni .

Hit nélkül nem megy semmi, levegőt nem lehet venni mert aki nem hiszi el hogy kap az nem vesz levegőt se .

febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkinek van hitte , már azért is mert aki nem hiszi krisztust vagy Istent ahhoz hogy tagadni tudja először el kell hinni a létét a semmit nem lehet tagadni ."


Tehát te hiszel Zeusz létezésében?

Egyébként sokan nem tagadják Jézus, Isten,... létezését csak nem hiszik el. Rájuk még az az ostobaság sem érvényes amit írtál.

febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%

#15: ezeket magadtól találtad ki, vagy valahol olvastad?


Pont azért nem hisz valaki, mert NEM hiszi el valaminek a létezését. Hogy lehet ezt kiforgatni?


Szerinted akkor a növények is hisznek, amikor fotoszintetizálnak, a Föld is azért kering a Nap körül, mert hisz a gravitációban...

febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
Zeuszban én hiszek, hiszen ő nem más mint Hercules pedig nem más mint Nimród a nagy vadász magyar vagyok !
febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Hitehagyottként jobban érzem magam. Nincs már egy vallási szervezet, amely Istenre hivatkozva irányítani akar, szabad vagyok.

Ha egyébként kiderülne, hogy Isten létezik, akkor meg az a helyzet, hogy a vallásokkal nincs kapcsolatban, szóval ott max a bálványimádás megy.

febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

19#


Találkoznod kell Jézussal!


Ő a Jó Pásztor.


Filippi 3

. 8 Sőt, ma már nemcsak ezeket a dolgokat, hanem minden mást is veszteségnek tekintek ahhoz a nyereséghez képest, amelyet Uram, a Krisztus Jézus személyes megismerése jelent! Mert őt igazán megismerni — az minden másnál összehasonlíthatatlanul jobb és értékesebb! Így hát minden mást kárba veszni hagytam, és a szemétbe dobtam, csakhogy Krisztust megnyerjem, 9 és benne élhessek. Mert őbenne, vagyis a Krisztusban való hitem alapján Isten elfogadott engem.


Egykor igyekeztem a Törvényt megtartani, és ilyen módon kiérdemelni, hogy Isten elfogadjon engem — ezzel azonban kudarcot vallottam. 10 Most viszont arra törekszem, hogy egyre jobban megismerjem Krisztust, és hogy megtapasztaljam azt az erőt, amellyel Isten feltámasztotta őt a halálból. Azt kívánom, hogy egyre jobban átváltozzam, és hasonlítsak hozzá, közösséget vállalva Krisztussal a szenvedéseiben is, egészen a halálig.

febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!