Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért utasítják el Istent és...

Miért utasítják el Istent és Jézust? Aki örök életet kínál? Inkább megéri élvezni bunben az életet 50-80 évig utánna örök pokol? Miért nem ternek meg az emberek? Miért hallgatnak az ördögre?

Figyelt kérdés
Miért hallgatnak a gonoszra az emberek? A gonosz azt súgja:'' egyszer élünk, élvezd ahogy akarod'' ez a gonosz fegyvere elhiteti hogy nincs oda át büntetés és jutalom. Pedig van..! ;(( nem hisznek az emberek a bibliában annyira a gonosz megvakitja őket e világ szépségeivel ami mulandó csak ISTEN országa az örök!!!
márc. 29. 09:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, te hiszel Istenben, neked fontosak ezek a tanok. Én például nem tudok vele azonosulni, én nem is tartom magam a kereszténység szabályaihoz. Mindenki úgy éli az életét, ahogy szerinte (vagy a hite szerint) helyes.
márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
90%
Én hiszek benne,mégis élvezem az életet. Skkor most mi van?
márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Saját magadnak ártasz vele.. Isten a házasság szentségét adta az embernek! Aki házasságon kívül szexel paráználkodik! A saját teste ellen vét!!
márc. 29. 10:43
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem 1400-at írunk, hogy ilyen mesék szerint korlátozzam az életemet.
márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni hogy troll-e a kérdező vagy valami hardcore valláskárosult térítő.
márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én most lehet kiéneklek a kórusból, de én hiszek Istenben és igyekszem Jézus tanítása szerint élni. Mehet a lepontozás..!
márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Oké, adj bizonyítékot hogy a halál után van bármi is. Kézzelfogható, mérhető bizonyítékot. Nem csak szavakat.
márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Szerintem ideje lenne kicsit megreformálni a tanokat,hogy több ember érezze magáénak. Egyszerűen manapság nem lehet úgy élni,mint többezer éve.
márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Noren1989 ***** válasza:
100%

1, rossz kategória

2, mesékben nem hiszek, elmúltam 4éves.

3, tiszteletben tartom, hogy te valláskárosodott vagy

4, legyél kedves nem itt trollkodni a Szent Nuyszi Ünnepe alkalmából

márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12%
20# Sok ateista betámadta a Kérdezőt. Nekem csak az a kérdésem, hogyha nem hisztek Istenben és nem vagytok vallásosak, akkor miért zavar titeket annyira, hogy más meg igen? Egy igazi ateista sohasem állna le vitatkozni egy vallásos emberrel, mert eleve a vita tárgyában sem hisz..
márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!