Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy ismerősünk elhunyt. A...

Egy ismerősünk elhunyt. A temetés napján anyukám azt álmodta, hogy az elhunyt személy meglátogatta, és azt mondta neki, hogy ő nagyon szerencsés,mert egyszer csak majd megáll a szíve, nem lesz olyan fájdalmas a halála, mint neki. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Tényleg fájdalmas betegségben halt meg az illető.

Olyan hátborzongató ez az egész. Nem megy ki a fejemből azóta sem.



ápr. 13. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Semmit, édesanyád csak áltatja magát.
ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Az almoknak nem kell nagy jelentoseget tulajdonitani.

Anyukadat nyilvan foglalkoztatta ez a dolog, hogy vajon o is ennyire szenvedni fog-e vagy gyorsabb, konnyebb halala lesz, es ezert almodta ezt. Nem hinnem, hogy jós álom lenne vagy hasonlo. Resze annak, ahogy az ismeros elveszteset anyukad feldolgozza, ez teljesen normalis, nyugodj meg szerintem.

ápr. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy közeli rokonunk, vagy ismerősünk eltávozik az élők sorából, akkor nagy valószínűséggel jó ideig minket is intenzívebben foglalkoztat a halál, és az elmúlás gondolata. Édesanyádnak is minden bizonnyal ezért "bukkant fel" álmában a közeli ismerőse.
ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Igazad lehet. Most eszembe jutott, hogy eddig akárhány családtag, barát meghalt, mindig eltelt az esemény után pár hét, hogy a halál folyamatát tanulmányoztam szakirodalomban. Engem is foglalkoztatott, hogy mi történik olyankor pontosan.

ápr. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!