Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitetlen tudósoknak mi lesz...

A hitetlen tudósoknak mi lesz a tudományos magyarázatuk miután sok ember, a keresztények közül, eltűnnek?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Pont az ami a keresztényeknek amikor valamelyik másik vallást igazoló prófécia vagy akármi beteljesül.
ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaha is lesz ilyen, majd kiderül. Ennyi erővl kérdezhetnéd azt is, mi lesz a tudományos magyarázat, ha a teheneknek hirtelen szárnya nő, és fingmeghajtásos tolórakétákat használva nekiállnak tehénlepénnyel szőnyegbombázni a vágóhidakat. Irreális eseményekrenyilván nincs előregyártott tudományos elképzelés.
ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Földönkívüliek 😆
ápr. 23. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Pont ugyan az mint a hívő tudósoknak. A tudományos magyarázatokat nem szabad, hogy befolyásolják a személyes nézetek.
ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt már 2000 éve várják a keresztények. Arról volt szó, hogy még az apostolok életében megtörténik.

Szerintem térjünk vissza erre majd újabb 2000 év múlva.

ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyára UFO-nak tűnik majd az egész. Zajlik ez már pár ezer éve.
ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 UlfOrmson ***** válasza:
80%

ugyanaz, mint neked kérdező, ha kiderülne, hogy pl. a hindu istenek léteznek és nem a keresztény isten


(SPOILER: egyik sem létezik, úgyhogy a kérdésed is értelmetlen)

ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt fogják mondani: Hàt ettől én nem vagyok elragadtatva...
ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!