Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus. Több kérdésem is...

Sátánizmus. Több kérdésem is lenne. Pl. : Hogy néz ki egy sátánista gyűlésterem?

Figyelt kérdés

1. A sátánisták utálják a keresztényeket? Vagy ez egy olyan vallás mint az összes többi.

2. Az ötágú csillag melyik típusú sátánizmusnak a jelképe?

3. Hogy néz ki egy sátánista gyűlés? Mit csinálnak rajta?

4. Hogy néz ki egy sátánista gyűlésterem (úgy tudom nem templomnak hívják)?

5. Mi köze van a sátánizmusnak Jézus második eljöveteléhez? Semmi? Minden? :)


(Légyszíves értelmes válaszokat írjátok, mert érdekel a téma...)


2010. dec. 23. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

te összemosod és összekevered a sátánizmust az ördögimádattal, mint a legtöbb ember.

a kérdéseid az ördögimádathoz kapcsolódnak, amihez nem tudok érdemben hozzászólni, viszont jó ha végigolvasod ezt a két cikket.

[link]

[link]

előbbi kicsit unalmas lehet de több infó van benne szárazabban, utóbbi emészthetőbb de ahhoz hogy jól képben legyél mindkettőt nézd meg légyszíves.

2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A wikis írás nem tetszett, viszont a második lenyűgöző. Viszont a 3., 4., 5. számú kérdésre választ nem találok...
2010. dec. 23. 21:25
 3/20 anonim ***** válasza:

1. ugyanolyan vallás minta többi, nem utálják a keresztényeket.

2. tudtommal az összesé (bár csak egyet ismerek).

3. a sátánisták nem terjesztik a tanaikat, így hát gondolom nem sűrűn gyűléseznek. miről beszélgethetnének?

4. ilyen nem igazán létezik, max az agymosott kipingált kamaszoknál a temető.

5. semmi.

remélem kielégítő választ adtam, állok rendelkezésedre ha valami nem világos :D

2010. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik ismerősöm ismerőse mesélte, hogy ő látott külföldön sátánista 'templomot', sőt egy úgynevezett 'misére' is bejutott. A dolog elmondása szerint úgy nézett ki, hogy mécsesek voltak ötágú csillag alakban lerakva, kövek mindenütt, a falak teleírva jelképekkel és betűkkel, számokkal. A szertartásról csak annyit mesélt, hogy csuklyás alakok voltak. Ennek a (viccesen szólva) 'legendának' a valóságtartalmát szeretném kideríteni.
2010. dec. 23. 22:59
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
aki "Jézus második eljövetelekor" sátánizmust gyakorol, annak osztályrésze a gyehenna, vagyis úgy pusztul el, hogy nincs esélye feltámadni. lásd: "spiritizmus gyakorlása" mint olyan bűn, amiből nincs feltámadás. ha lehet, próbálj inkább Istenhez közeledni, mint sátánhoz, mivel közel a vég, és Isten nem kívánja, hogy bárki is elpusztuljon. kérlek, vedd komolyan ezt a figyelmeztetést! testvéri szeretettel: péter
2010. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok a sátánhoz közeledni. Katolikus ember vagyok, de foglalkoztatnak ilyen dolgok.
2010. dec. 23. 23:32
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
úgy legyen, nem sértésnek, hanem figyelmeztetésnek szántam.
2010. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Péter ne fárassz minket.

Van Pokol, és mindenki fel fog támadni. Ki oda, ki a Mennyekbe kerül.

2010. dec. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

23:02 Péter

Ezek szerint Jézus sem támadt fel,és a mai napig a pokolban senyved,mivel ő is spiritizmussal foglalkozott./halott feltámasztás,egyéb csoda tételek/

Mielőtt leírsz valamit gondolkozz,és tájékozódj alaposan az adott témáról,így nem fogsz hülyeséget írni.

2010. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
köszönöm, megtettem. neked is ajánlom a biblia olvasását. Jézus feltámadt, de az Atyja akaratából, és minden halott feltámad szintén a Teremtő akaratából. mindenki a pokolból támad fel, de vajon a biblia szerint tudna-e bármit a halottak? és Jézus félt-e volna, ha halála után is élt volna?
2010. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!