Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus. Több kérdésem is...

Sátánizmus. Több kérdésem is lenne. Pl. : Hogy néz ki egy sátánista gyűlésterem?

Figyelt kérdés

1. A sátánisták utálják a keresztényeket? Vagy ez egy olyan vallás mint az összes többi.

2. Az ötágú csillag melyik típusú sátánizmusnak a jelképe?

3. Hogy néz ki egy sátánista gyűlés? Mit csinálnak rajta?

4. Hogy néz ki egy sátánista gyűlésterem (úgy tudom nem templomnak hívják)?

5. Mi köze van a sátánizmusnak Jézus második eljöveteléhez? Semmi? Minden? :)


(Légyszíves értelmes válaszokat írjátok, mert érdekel a téma...)


2010. dec. 23. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

látom jól eltértünk a témától.

engem egyáltalán nem érdekel, ki mit hisz. én nem hiszek semmiben. ha péternek az esik jól, hát tegye...


Kérdező: inkább kérdezd meg az ismerősödet ezekről, és kérd meg, hogy bővebben mesélje el ezt a "szertartást". bár én valószínűbbnek tartom, hogy csak ugratott.

2010. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Jézus a saját akaratából támadt fel,mivel Isteni mivolta következtében ő és az atyja egyek voltak.ezért is tudott halottat feltámasztani,mert hitt benne,hogy ő Isten.a spiritizmus pedig nem az ördögtől való,akkor Jézus sem tett volna csodákat,ha veszélyesnek,ördöginek titulálta volna.azt pedig sajnos nem hiszem el neked,hogy átfogóan,mélyen,előítéletektől mentesen tájékozódtál volna a témáról(merthogy megérteni csak így lehet)ezt egy komoly vallásos szinte soha nem fogja megtenni,de ezt te is tudod magadról jól.de ha valamiért esetleg mégis megteszi,akkor már nem ír ilyen sületlenségeket.én tanulmányoztam mindkét oldalt átfogóan,a Bibliát is olvastam,mert keresztény gyökereim vannak.
2010. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ezért tudott halottat feltámasztani, mert hitt benne, hogy ő isten, és tanulmányoztam a bibliát mondataid ütik egymást. kérlek olvasd el ismét figyelmesen a lázár feltámasztása részt a bibliából. kihez és MIÉRT imádkozott Jézus? persze van olyan személy, aki azt szeretné elhitetni az emberekkel, aminek Jézus pont az ellenkezőjét állította.
2010. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nem üti egymást.

Ján. 14:11

"Higgyetek nekem hogy én az Atyában vagyok és az Atya énbennem van. Ha pedig másért nem magukért a cselekedetekért higgyetek!"


Ján. 10:30

"Én és az Atya egyek vagyunk."

ezeket akkor nem Jézus mondta.nyilván az ördög megtévesztése,jézus nevében.

2010. dec. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
"magad mondod"
2010. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na úgy látom erre már nem tudsz mit írni....pedig a Bibliából idéztem,szó szerint,a te kedvedért.akkor lehet,hogy te egy más Bibliáról és Jézusról beszélsz mint én? lehet nem is a Bibliai Jézusról van most szó?
2010. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Isten eljön, mindenki felfog támadni. Ki a Mennyek országába jut, ki a Földön kell, hogy elpusztuljon az ördöggel együtt. Addig gyónnátok meg bűneiteket míg lehet. Higgyetek! Istenben.
2010. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

20:18 én inkább magamban hinnék, ha megengeded. mivel

1. semmi nem akadályozza meg, hogy a földi életemben sikeres legyek

2. semmi nem bizonyítja, hogy a halál után van akármilyen formában tudat/élet XD

2010. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2010. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

1. valamijen szinten igen

2. tudtommal 1 sátánizmus van és az 5 ágú csillagot pentagramnak hívják

3. vallásgyakorlás,szertartások, áldozati bemutatások

4. szentéjnek hívják változó a kinézete

5.ez már egy olyan dolog amit nem mondhatok meg!!! bocsi de ez a szabály

2011. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!