Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus + zsidók?

Sátánizmus + zsidók?

Figyelt kérdés
A minap benéztem egy kocsmába. Koncertekre szoktam oda járni. A pultos nővel beszélgettem, és mesélte, hogy múlthét péntek szombaton, sátánista koncertek voltak, ilyen fesztivál jelleggel. Fura, hogy én nem tudtam róla. Nem csoda, hiszen megparancsolták, hogy nem szabad ki plakátolni a "fesztivált". Nem nagy városi dologról van szó, tehát alapból érdekes, hogy nemzetközi volt a dolog, tehát voltak külföldi zenekarok is. ÉS nagyon érdekes emberekről beszélt nekem a pultos, de mivel itt a kisvárosban lett megrendezve, ezért valószínűleg itt élhet egy kisebb/nagyobb ilyen sátánista csoport. De ezek hol vannak napközben? És elvileg zsidó zászlót akartak égetni, de nem engedték meg nekik. Mi bajuk van a zsidókkal? Ismerek fura embereket, de ez túl lép minden határon. Kicsit hosszú lett, remélem elolvassátok :D.
2010. aug. 15. 00:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem sátánisták voltak, simán szélsőjöbbosok, ha úgy tetszik, neonácik (abból gondolom, hogy zászlót akartak égetni, sátánistákra nem igazán jellemző). Persze vannak, akik a sátántól származtatják őket :P
2010. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem nem:D. Megtudom különböztetni a kettőt, és a pultos is:D. Ő is külön mondta, hogy nem skinhead ek voltak. Fekete gönc, fekete smink. És hogy amikor belépett az egyik az ajtón hirtelen belenézett a szemébe a pultosnak, és egy ideig nézte. Erre megkérdezte a pultos, hogy mit bámul és azt mondta, hogy olvas a gondolatában.......
2010. aug. 15. 00:54
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerinted csak skinhead lehet szélsőjobbos?
2010. aug. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan buta emberek , hogy a sátánistákat zsidóknak mondják, mert "utálják az Istent".

Pedig aki tud valamit is erről a "vallásról" az belátja , hogy ez hülyeség.


Szerintem akik abban a kocsmában voltak, azok NSBM-esek, vagyis nemzeiszociális black metálosok.

2010. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%

Mindegy hogyan hivják őket, azok bizony neonácik voltak.

Azok nálunk gyorsabban szaporodnak mint a patkányok, és mindenféle mutációik alakulnak ki.

Onnan lehet felismerni őket, hogy lassan már saját magukat is utálják, szeretni meg senkit nem képesek.

2010. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is NSBM-buli lehetett... Nem biztos, hogy sátánisták voltak, inkább pogányok. Keresztény vallás=zsidó vallás. Aki nem szereti a kereszténységet, az minden bizonnyal a zsidó vallást sem. (Mondjuk az pl. érdekes, hogy Szálasi erőltette a kereszténységet, de a zsidókról hozzám hasonló véleményen volt). A metálosok pedig a divat dolgokat nem szeretik: multik, plázák, stb. És az ilyen kínzókamrák kiknek a kezében vannak? Hát nem az enyémben, az száz! :-D
2010. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:19


"Én azért gyűlölök, mert szeretek.

Szeretem hazámat és népemet.

Amég nem cserélik le a véremet,

Mindaddig ég bennem a gyűlölet!


Gyűlölni csak azt lehet, aki tesz is érte,

Még zsivány él a Földön, addig nem lesz vége..."

2010. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Kikerested már a keresztleveleidet 4 generációra visszamenőleg?

Lehet szükséged lesz ám majd rá.

És ne légy benne biztos, hogy meg is találod majd öket.

kb. 50-50%


ostoba vagy a társaiddal együtt

2010. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Mi az a keresztlevél-toszás? Mikor mire lesz szükségem? Miért lennék én ostoba? Érdekes ez az "égvilágon senkit nem gyűlölünk, mindenkit egyformán szeretünk, de azokat, akik különböznek tőlünk, élve kibelezzük"-hozzáállás, hippikém! Ha arra próbálsz utálni, hogy mindenkiben van zsidóvér, akkor itt valami nem stimmel: legalább félmilliárd zsidónak kellett volna lennie, hogyha mindenkiből félzsidót csináltak volna a csattogó hangokat kiadó bantunégertől a svéd acélgyártó kisiparosig. Ugye egy bizonyos időben állítólag az egész népüket elevenen elégették, megkínozták, savban fürdették, még Freddy Krüger is rajtuk gyakorolt. Ez az "egész nép" csak hatmillió volt állítólag. Akkor én itt belekeveredtem valamibe... Nem tudok számolni, meglehet, hogy ostoba vagyok, igénytelen, a boltba is lopni járok, drogozok, iszok, min' állat, a szürkeállományom olyan sima, hogy bólingozni lehetnme az agyammal...
2010. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

Helyőrség válaszai teljesen kimerítik a kérdést eredetileg feltevőt. Nem a nácik szaporodnak, ha nem a hazájukat szeretők kezdtek megtorpanni, amikor a szakadék felé haladtak.

És ez a nácizás is hasonlóan szegényes intelligenciára vall, mint aki ok nélkül utál valakit.

2010. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!