Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha öngyilkos leszek, akkor...

Ha öngyilkos leszek, akkor hova kerülök?

Figyelt kérdés
pokolba? oda nem akarok :( katolikus vagyok
2010. dec. 27. 20:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%

Valószínűleg kárhozatra. Mivel az életed nem a Te tulajdonod, hanem Istené.


Egyébként meg minek lennél öngyilkos, előbb-utóbb úgyis meghalsz, attól nem kell félned, hogy mégsem.

2010. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vallási szempontból semmi jóra ne számiss, ugyanis az élet felől dönteni kizárólag ISTEN jogosult, továbbá az öngyilkosság, mint olyan, bűn, és mivel a bűn elkövetése alatt meghalsz, ezért nincs lehetőséged megbánni ezt a bűnödet.....egy bűnös lélek meg hova máshova kerülhetne, mint a pokolra?!Persze nem ilyen egyszerű ez sem, több elmélet is létezik, elég összetett kérdés, de az biztos, h a mennyországba semmiképpen sem fogsz kerülni!!! Ez a vallási része a dolognak, mert ugye ebben a kategóriában tetted föl.

Egyébként el kell, h szomorítsalak (úgymond), de hiába éles most a késed, az érfölvágás az egyik legmegbízhatatlanabb módszer, UGYANÚGY, mint a tööbi. Sokkal nagyobb az esélye annak, h vmi maradandó sérüléssel túléled a kísérletet, mint hogy sikerülne.....úgy meg aztán az élet tényleg már borzalmas, főleg, ha (pl. gyógyszer stb.)agyi, szellemi sérülést szenvedsz, és hát a gyógyszer-túladagolásnak általában nem egy gyors halál, hanem egy további élet a diliházban, csorgó nyállal a vége....csak hogy úgy tisztában legyél a dolgokkal......

Amúgy meg, ne haragudj, de az, h "kicsit depis vagyok" még rég nem ok egy ilyen durva elhatározásra....gondolom 13-14 éves lehetsz, mind1, felejtsd el gyorsan!!!

Ha gondolod, akkor inkább RÉSZLETESEN írd le, h mi által jutottál idáig, sztem sokan megpróbálnak majd segíteni, mert az öngyilok nem megoldás....inkább marhaság.Tudom miről beszélek, én is voltam már így (meg is volt a kísérlet), VISZONT hála Istennek, h nem sikerült, mert minden rendeződött, persze néha kilátástalannak tűnik minden, de hidd el mindig van vmi megoldás, még ha kompromisszumokat is kell kötni.

Nah, remélem rendeződnek majd a dolgaid, és ha úgy érzed, h nem tudod egyedül megoldani, akkor kérj segítséget, akár első körben itt az oldalon, de ne csinálj olyasmit, amit később megbánnál...;)

2010. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

SeiSMyC!


A Vidám Vasárnap, sátánista szektájába, biztos nem vezet az Isten senkit. Hazug Sátánista Hitgyülis.

2010. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%

Nézd kedves barátom, gyümölcseiről ismerik meg a fát. Jó fa nem terem rossz gyümölcsöt, rossz fa sem terem jó gyümölcsöt.


A Hit gyülekezete gyümölcseit tekintve mindenki maga döntse el, hogy jó gyümölcsök-e a jó fán, vagy rossz gyümölcsök-e a rossz fán. A helyreállt életek, meggyógyult betegek, függőségekből megszabadult emberek, helyreállt, sikeres családok a Hit gyülekezete gyümölcsei - országos szinten 50 ezer emberről - gyülekezeti tagokról - beszélek.


Ha ez szerinted rossz gyümölcs, akkor nevezd a gyülekezetet aminek akarod. De ha ezek jó dolgok, akkor értékeld át barátom, hogy sátánista-e a Vidám Vasárnap, vagy sem! :)


God bless!

SeiSMyC

2010. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

nyugodj meg, pokol-menny nem létezik. ha meghalsz akkor számopdra vége az életnek, a létnek, de semmilyen következménye nincs rád.


ellenben gondolj a családodra, őnekik egy életre való tehert és kérdést hagysz.

én ezért vetettem el az öngyilkosság lehetőségét. mással baszol ki.

2010. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

"A helyreállt életek, meggyógyult betegek, függőségekből megszabadult emberek, helyreállt, sikeres családok"


Cserébe azért, hogy beléd szállhasson egy ördög, aki téged irányít. Cserébe azért, hogy szellemeket imádj, az Isten helyett. Vajon N.S-nek, és varázsló bandájának, miket kellet ár eddig feláldoznia az oltáron, hogy folyamatosan engedelmeskedjenek nekik az ördögök, amiket egy nagyobb rendel ki nekik??? Már megtanultátok a neveiket? Vagy még a régi, "hátulról a füled mögé fújkálós emberek" módszert használjátok???

2010. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%

Barátom, nem tudom miről beszélsz, ne haragudj!


De ha gondod van, privátban folytassuk inkább, ne itt mocskolódj...


SeiSMyC

2010. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

A gyilkosság bűn, az életet Isten adta, és csak Ő veheti el.

Komolyra és konyhanyelvre fordítva a szót: ha megteszed, és esetleg sikerülne, pokolra jutsz. De aki ennyire hülye, és gyáva, az meg is érdemli. Nem bántásból mondom, hanem, hogy ébredj fel, és vergődj fel a padlóról, ember! Előtted az élet, egy rakás lehetőség, és orbitális barom vagy, ha nem használod ki!

2010. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

SeiSMyC


Menedéket keresek az úrnál előled, és tőle kérem, hogy eltávolítson az igaz hívőktől.

2010. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget, és igazatok van , nem fordíthatok hátat egy harcban és menekülhetek el, bátor leszek és harcolok, és én fogok nyerni. Rájöttem, h. Isten azt akarja, h. erős legyek és úgy lehetek csak erős, ha a gondjaimat legyőzöm.Köszönöm nektek.
2010. dec. 28. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!