Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az baj ha Adam lambert számoka...

Az baj ha Adam lambert számokat hallgatok?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Járok hittanra, vasárnap templomba, mindennap imádkozok és a szüleim is vallásosak. de van egy bűnöm: szeretem Adam lambert zenéjét. Sokszor órákon át hallgatom, de megnéztem a dalszövegeinek a jelentését, és szerintem ezek nem Istennek tetsző dolgok. Mellé láttam koncert felvételeket amiben egy másik férfivel csókolózik. Hogyan szoktassam le magam erről a zenéről? Ez bűn?
2011. jan. 20. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Jajj, hát hogy lenne már bűn...

De nem ártana ha értelmesebb zenéket hallgatnál, van millió más előadó.

2011. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass metált! ;)
2011. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj. Isten nem bánja, nem kell mindent elhinni a papoknak, mert ők csupán ugyanolyan emberek mint te vagy én. Szerinted Isten közvetlen kapcsolatban áll velük? Nem! Hallgasd azt, amit szeretsz, élvezd az életet persze mértékkel, és hidd el h semmi rosszat nem csinálsz/tál!
2011. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Igen, a pokol tüzében fogsz égni. Hallgass inkább keresztényrockot.

[link]

2011. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Van egy határ a vallásnál is.Én is járogatok hittanra meg templomba meg stb..

Adam Lambert jófej,nem tehet ő arról h a pasikat szereti xD

Hallgass nyugodtan bármilyen zenét.Nem kell állandóan a szövegre figyelni :P

2011. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok problémád lesz még tizenéves korodban, ha ennyire vallási fanatikus vagy.
2011. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nme vallási fanatikus csak a papok sok hülyeséget belebeszélték a fejébe...
2011. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, sürgősen térj át az ateizmusra, mert ilyen világnézettel jobb helyeken már az 1920-as években sem élhettél volna teljes életet, nemhogy 2011-ben, a másik galaxisok ismeretének és a robotok terjedésének korában.


A régi korokban azért találták ki az emberek a vallást, mert nem volt még a technika olyan fejlett, hogy tudják, hogyan működik a világ, ezért kitaláltak egy történetet aszerint, ahogyan sejtették, hogy működik. Számos jel mutat erre pl., hogy Istennek, attól, hogy a vallás szerint mindenható, eléggé emberi gondolkodása van, valamint, hogy a Teremtéstörténetben nem szerepelnek más bolygók pl. Isten megteremté a Marsot és a Neptunuszt.


Bármennyire is fognak a többiek hőbörögni ezért a válaszomért, bíznod kellene bennem. Nézz csak körül milyen világban élünk: Robot terepjáróink fedezik fel a Marsot, az interneten bárkivel kommunikálhatsz, a tudósoknak tavaly nyáron sikerült mesterségesen életet létrehozniuk. Tényleg úgy gondolod, hogy egy ilyen világba belefér az, hogy egy öreg bácsi néz az égből, és elítéli vagy helyesli tetteidet? Mi ez, Sims4? Nem a középkorban élünk.


Én azt ajánlom, hogy légy ateista, ha meg a szüleid nagyon vallásosak, akkor tégy úgy, mintha keresztény lennél, de ne legyél az. Sok szenvedéstől kíméled meg magad, ha már most felszabadítod a tudatodat, és nem fogsz későbbi életed során ilyen butaságokban hinni.

2011. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Jó, nem kell neki az agymosás, majd eldönti mi akar lenni, nem kéne belepofázni.
2011. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!