Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Két út között. Mit tehetnék...

Két út között. Mit tehetnék hogy a mostanában egyre sűrűbben előtörő "züllött" élet vonzana magával? Egy ideje gyakorlom a Krisna tudatot, és nagyon lelkes voltam, ez kicsit aláfagyott. (többi lent)

Figyelt kérdés
Pontosabban olyan január óta éreztem hogy végre megtaláltam a valódi boldogság forrását a Krisna tudatban, előtte elég nagyvilági életet éltem...amit szégyellni is kezdtem és fel akartam hagyni vele, de nem mindig olyan egyszerű ezt...emlékek, társaság...ezt feledtem egy időre és ment is! De pár hete mintha húzna valami vissza, tenni szeretnék ellene, és néha úgy érzem nem vagyok elég erős hozzá, néha bele is bukom! Ez nyom most, és sajnos tanácstalan lettem...
2011. ápr. 18. 18:15
1 2
 11/11 p64 válasza:
sajnos ha a barátod nem akar hallani róla, az eléggé nagy gond mert ha csak lelki dolgokról lenne szó, akkor nem megvalósíthatatlan, de mivel a szex miatt (persze ha már van, volt köztetek,) akkor ő is érintett és így bizony ez nem megvalósítható... de ne add fel, kitartás, minden lent után fent következik :) és ha a hited erős akkor más nem számít, minden rossz után jó következik, és akkor lehet, hogy a barátod megbékél, vagy odébb áll... ahogy mondani szokták, vagy megszokja, vagy megszökik... (bocs...)
2018. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!