Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit, remény, vallás. Szex,...

Hit, remény, vallás. Szex, teherbeesés. Furán hangzik elsőre, ugye?

Figyelt kérdés

Kedves válaszolók!

A kérdésemnek köze van a fent említett címszavakhoz.

Vallásos ember vagyok, minden szeretkezés/szex előtt arra kérem Istent, hogy ne történjen semmi baleset.

Most azonban nagy esély van rá, hogy védekezés mellett történhetett valami,ami miatt aggódnom kellene. (A menstruációm késik 3 napot, óvszerrel védekeztünk ami elvielg nem szakad ki). Teljesen feszült vagyok, ideges, stb. A héten viszont lesz egy zenei fesztivál, amire elmennék. Nos itt jön a kérdésem: szerintetek nem lenne hiba lazítani, szórakozni, jól érezni magam, miközben lehet hogy épp terhes vagyok? Nem lehet, hogy Isten ezt "rossz néven veszi"? Inkább maradjak itthon egyedül, gondolkozzak?

20éves lány vagyok,bárki értelmes válaszát szívesen fogadom.


2011. máj. 2. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

:) Elmehetsz szórakozni nyugodtan:)

Amúgy a Biblia tiltja a házasság előtti szexet, pont az ilyen esetek elkerülése végett...

2011. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem menj, senkin nem segítesz azzal, hogy rosszul érzed magad.
2011. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel terhességi tesztet, vagy méssz el orvoshoz hiszen az a biztosabb, hogy tudd valóban terhes vagy-e.

Amúgy nyugodtan elmehetsz abba a buliba.

2011. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy attól senkinek nem lesz jobb, mert én rosszul érzem magam.. csak attól félek hogy nem látja rajtam a rettegés, félelem jeleit, és ezzel fog büntetni..
2011. máj. 2. 20:50
 5/22 A kérdező kommentje:
Veszek tesztet, csak megvárom míg eltelik a 10 nap.
2011. máj. 2. 20:51
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha teherbe estél, pedig védekeztetek, akkor lehet, ez Isten akarata. :) Három nap egyébként még simán belefér, lehet hogy holnapra megjön. Nem kell túlreagálni a dolgot.

32N

2011. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A stressztől is késhet a menstruáció.
2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Hogy is mondjam...


...lehetőleg finoman...


...szóval... kiváló élő példa vagy rá, hogy mennyire káros is a vallásos hit.


Ez a véleményem.


A válaszom pedig a következő:


1.) Az óvszer ha szakad, akkor látványosan szakad. Nem lehet nem észrevenni. Ha kiszakadt volna, arról tudnátok.


2.) 3 nap SEMMI. Ismerek olyan lányt, akinek heteket vagy akár komplett hónapot is késett már anélkül, hogy terhes lett volna.


+1.) Tudom, hogy ez már megint a falra hányt borsó kategória lesz, de azért alkalmadtán, ha épp nagyon nincs jobb dolgod, gondolkodj majd el egy kicsit a vallásodról és a hitedről, és hogy mit is gondolsz Istenről.

2011. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nos, hát köszönöm a válaszokat.

Igen tudom késhet, idegesség, stb.. Túl is reagálom, az is lehet..csak kíváncsi voltam, hányan néznek tiszta hülyének a kérdés miatt. amit én komolyna gondoltam.

2011. máj. 2. 21:09
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Ki vétkezés nélkül szültél

add, hogy

szülés nélkül vétkezhessek!

Ezt ajánlom imának.

2011. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!