Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos fiúk! Ha egy lány...

Vallásos fiúk! Ha egy lány már nem szűz de hívő akkor már nem jöhet nálatok szóba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:00
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Vallásos vagyok, de ekkora marhaságokat amit felettem írtak egyesek, már rég láttam, mosolygok rajta rendesen:)

Mi ez a hülyeség h asexuáalitás?:D Ha találsz magadnak egy ilyen társat hajrá;) ha meg nem, akkor ne csodálkozz ha évek múlva szeretője lesz.. Papi családban nőttem fel.. és anyumék azért válltak el 8év után, mert szar volt a sex és megcsalás lett belőle.

Az élet egyik legnagyobb öröme a sex.. bármennyire is megprobálják bemagyarázzni ezek a vallásos proféták, mint 1-2 ember aki felettem írta. Szerintem igenis kell hetente 3-4-5-ször lefeküdni a barátnőnkel/barátunkal. SZerintem igenis vernie kell a faszát a férfiaknak, h megismerjék a testüket, és ha megtalálják a csajt akit keressnek ne annyiból álljon a sex h berakja és fél percen belül elélvezz.. Az nem baj ha szűz a csaj, sőőt.. jó, bár ha van 1 kis tapasztalat az még talán jobb.. jó dolog a sex.. akárki akármit mond.. Szerintem aki ilyen marhaságokat ír, annak se volt még orgazmusa. Igenis ha van 1 barátnőm, örömet akarok neki szerezzni, és ezt nem lehet mindig úgy h beszélgetek vele, meg odabújok, néha megcsókolom, a legnagyobb örömszerzés a sex.

2011. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Az elöző kommentet is én írtam.


Meg mi ez a hülyeség, hogy ne legyünk szerelmesek?:D

Az összes ilyen emberen, aki olyan mint ti, a szerelem nyomát észre sem lehet venni, inkább csak szeretettről beszélhetünk. Meg megint mi ez a hülyeség h hát a szerelem az elmúllik 1-2 éven belül, ezért ne sexeljünk:( :'D

Hát akkor múllik el ha 1 balfácán a férfi!!!

A szerelmet fennt lehet tartani bármeddig... csak tenni is kell érte valamit.. Mindig ki kell találni valami szerelmi meglepetést, mindig érezztettni kell a csajjal h melette vagy stb. A sex és a romantika ráadásul segít ebben..

Egy általános kérdés: Miért van az hogy ha egy vallásos személlyel, akár pappal vitázok valamiről, ami nem tetszik neki, és rájön h igazam van, akkor leordít h fejezzem be és típusa válogatja hogy káromkodik vagy csak simán elküld, vagy 10percen keresztül arról beszél milyen alja népje vagyok, amikor csak logikus érveket felsorolva, semmi sértőt mondva, elmondtam a véleményem.

De! Ha azt mondanám h k***a anyád, akkor se kéne ilyeneket mondania, mert én nem tartom magam a valláshoz annyira, ő pedig igen és akkor úgy kell viselkednie.

20F

2011. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

10:19

ilyen embereknek a logika és az észérvek nem segítenek, tök felesleges, hidd el ...

2011. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Az a baj h eleve félre vannak nevelve :S nem tehetnek róla.

Van ilyen ismerősöm/rokonom, esküszöm rossz nézzni őket.

És a legnagyobb probléma, hogy a boldogságot a családban találja meg az összes ilyen ember. A szerelemben nem.

És az lenne a normális, ha mindkettőben megtalálja.

Sose lesz az ilyen igazán boldog, maximum azt hiszi, de mivel nem ismeri a boldogság magasabb fokozatát (szerelem, sex) így tudatlan marad.

Az ilyenek akik azt mondják probáljunk meg nem szerelmesnek lenni, és házasságig nem sexelni és az egész kapcsolatot az ész alapján felépíteni, ezek nem szerelmesek, maximum azt hiszik.

2011. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hívő szűz 17/f. Nagyon szeretem Istent, és amik a Bibliában vannak "parancsolatok", azokat inkább tanácsoknak hívnám: "Hogyan élhetsz boldogan"...

Ha már eljutott a barátnőmmel a kapcsolatunk addig, hogy ebben a témában is beszélgessünk, és kiderülne, hogy nem szűz, viszont megbánta, 100 hogy nem dobnám, de nagyon nehéz lenne feldolgoznom, az biztos...

2012. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az előzőket, 20/F, szűz, keresztény vagyok, volt már barátnőm, de vége lett a dolognak. Engem nem zavarna, hogy nem szűz a lány, nem is gondolom, hogy nehéz lenne feldolgozni, vagy bármi. Mindannyian követünk el olyat, amit aztán megbánunk, és hogy nem kellett volna, de van amit nem lehet visszacsinálni. Az élet elég cudar, nehéz tökéletesen megállni. Ezért nem zavarna a dolog, egyetlen dolog érdekelne, hogy milyen a szíve, a lelke.
2012. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!