Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az, hogy nemi életet élek a...

Az, hogy nemi életet élek a barátommal az paráznaság szerintetek? (csak keresztények légyszi)

Figyelt kérdés
Én már olyan régóta meg akarok térni. Egy ideig sikerült is nem élni ilyen életet de aztán már megint kudarcot vallottam. Hogyan térjek meg?????
2011. jún. 5. 19:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Amit te mondasz, azt nemes egyszerűséggel gerinctelenségnek hívják. A félelem pszichikai akadályt gördít a józan ész elé, és hatalmas illúziókat szül, amelyek megölik a logikus gondolkodást. A vallási manipuláció az egyik első olyan, amelyik az ember tudását írtotta, hogy szolgai alattvalói legyenek. Ennek az eredményét látod a szerinted szegény elesett/megtévedt embereken, akiket - feltételezem, felebaráti szeretetből - lenézel.
2011. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Utolsónak :van bőven magadhozvaló eszed,mégsem tudsz helyesen gondolkodni,mivel te is bűnben élsz ,és a bűn elvakítja az ember gondolkodásmódját.Szép amit írsz ,és kb.86% helyes is ,csak az a 14% hiányzik.
2011. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincsen, hogyan élek, kivéve annyit, hogy 1 mondatom 14%-ban nem tetszik.


A lelkiismeret nem bűn, a félelem viszont igen. A félelem által írányított 'gondolkodás' pedig nem gondolkodás. Ilyen szempoból igazad van, de az nem vétek, amit én helyesnek tartok, és mások nem - legyen az akár isten vagy akár a sarki rendőr - amíg nem sérti mások szabadságát. Az kívülről irányított és zárt rendszerek, mint pl. a legtöbb vallás, az emberi szabadság egyik legmegrázóbb kényszerzubbonya. Márpedig nem azért van agyam, hogy ne használjam.

2011. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Sose fogod tudni meggyőzni őket utolsó...
2011. jún. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

dehogy élsz te szabadságban!

pontosan a saját korlátaid rabja vagy .

az igazi szabadságot csak akkor ismered meg ha Jézustól elfogadod a bűnbocsánatot és megtérsz.addig nem,csak úgy gondolod hogy szabadvagy.de a bűneiddel milessz?

2011. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Te mondod, kalitkába zárt madárkám? A szabadság belülről fakad, sehonnan máshonnan. Téma részemről lezárva...
2011. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Igazad van,téma letárva!

Legyen a te hited szerint,minden úgy ahogy gondolod!

2011. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Úgy látom, eléggé eltávolodtunk az eredeti kérdéstől. Teljesen mindegy. Egyébként, akit érdekel, megoldódott a problémám: megtértem és megkeresztelkedtem, és HISZEM, hogy többé nem fogok paráználkodni.
2011. jún. 14. 13:30
 39/44 anonim ***** válasza:
Most hagyd abbaa gyületekzetbe járást (stb.), amíg nem késő... ezt agymosásnek hívják... egy leszel a sok ugyanolyan klón közül, akiknek nulla az önállóságuk!!! Tiszteld az életed! Többet érsz ennél!
2011. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Már rég agy-mosott...
2011. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!