Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az, hogy nemi életet élek a...

Az, hogy nemi életet élek a barátommal az paráznaság szerintetek? (csak keresztények légyszi)

Figyelt kérdés
Én már olyan régóta meg akarok térni. Egy ideig sikerült is nem élni ilyen életet de aztán már megint kudarcot vallottam. Hogyan térjek meg?????
2011. jún. 5. 19:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog hogy a kérdezö agymosott, de az hogy a válaszolók többsége is az engem ledöbbentett. Réges régen az ilyen végtelenül hiszékeny embereket lehetett rávenni más vallásúak gyilkolászásától kezdve mindenfélére "Isten nevében". És még ök akarják megmondani hogy mi számít bünnek és mi nem...
2011. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Na szerintem ezt az agymosott dolgot be lehetne fejezni. Már megoldódott a probléma, szóval lezárom a további (rosszindulatú) válaszokat.
2011. jún. 21. 15:01
 43/44 anonim ***** válasza:
0%
A ne paráználkodj az azt jelenti, hogy állatokkal nem szabad szexelni.
2011. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
a paráznaság a házasságon kívüli szexuális együttlétet jelenti. fordíts hátat a bűnnek. Állj ellen az ördögnek és elfut tőled. kitartás. Isten nem vádol, de azért próbálkozz tovább.
2012. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!