Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Szerinted az...

Keresztények! Szerinted az esküvő előtti szex, vagy a drogozás nagyobb bűn?

Figyelt kérdés

Kérlek csak akkor válaszolj ha keresztény vagy és persze eljársz rendszeresen templomba/ gyülekezetbe.

Tudom, hogy nincs kis és nagy bűn, a kérdést kérlek értelmezd úgy hogy neked melyiktől lenne nagyobb lelkiismeret furdalásod. Mi után állnál nehezebben Isten elé?


2011. jún. 12. 14:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Mind a kettő bűn. Bár szerintem a házasság előtti szex, (de ha csak már tényleg a küszöbön áll a házasság) akkor az nem olyan nagy bűn. De a drog roncsolja a testedet amire igen is vigyáznod kell mert a TESTED A LELKED TEMPLOMA. (ezért is bűn a drogozás és hasonló cselekvések).
2011. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Amikor az Isten elé lépünk, a mi lelki ismeretünkel (lekünkel) kell majd szembe néznünk. A saját lelkünk fogja majd a bélyeget rányomni a jövőnkre, hogy hova fogunk kerülni.
2011. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő után lelkiismeret furdalásom lenne.
2011. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
18%

Én keresztény vagyok, de nem egy házasságtól leszünk egy pár(félreértés ne essék, el akarom venni), szóval ha előtte is azzal a nővel vagy, akkor a szex nem probléma.

A drogosokat meg rühellem. Vettem már ki cigit csaj kezéből és nyomtam a nyakára...

2011. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Vettem már ki cigit csaj kezéből és nyomtam a nyakára...


Ezt te most komoly csináltál ilyet mert drogozott vagy cigizett?

2011. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
A cigi is drog. A sok hülye, aki azt mondja, hogy ha betiltjuk a füvet meg a keményebb drogokat, akkor tiltsuk be a cigi és a piát is, mivel az is drog. Na, hát én a kedvükre tettem, hisz a hülyéknek most igazuk volt.
2011. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

A cigi az alkohol, de még a kávéban lévő koffein is drog.

És itt felmerül a kérdés, hogy aki kávét iszik az drogozik is? (A kérdésre ne válaszoljatok)

2011. jún. 12. 16:58
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Annak írok, aki kivette a cigit a szájból, és a nyakára nyomta. TE ÁLLAT! 1. Mi közöd hozzá? Ez így önbíráskodás, ráadásul nem jogos, mert a cigi nem tilos. 2. Nagy keresztény lehetsz, azok állítólag nem erőszakosak... Képmutató banda. Ezért vagyok ateista. Nem vagy normális, már bocsánat.
2011. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Amúgy igazad van.

A cigielnyomósnak üzenem, hogy van valahol a Bibliában egy olyan rész, hogy ne avatkozz bele más dolgába!!!! ( nem pont így van fogalmazva, de ez a lényeg) SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!!

2011. jún. 12. 17:16
 10/41 anonim ***** válasza:
én csak azt kérdeztem meg tölle hogy tényleg csinált-r ilyet. az meg hogy kiírta... minek ír ki ilyeneket akkor? ezzel akar nagyoskodni vagy mi?
2011. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!