Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lenne esélyem egy olyan 19...

Lenne esélyem egy olyan 19 éves fiúnál aki Hit Gyülekezetbe jár? Mese lent

Figyelt kérdés
A srácot mióta 10 éves koromban először megláttam azóta nagyon tetszik és szeretem. Egy nagyon kedves aranyos srácról van szó. A testvérével jóban vagyok és ő ugyzsint kedves aranyos. De ahogy ezeket a hit gyülisekez elnézem... normálisnak néznek ki de nem vagyok benne biztos hogy ezek ilyen korban pár válaasdztáson járna az eszük.... Én református vallású vagyok amit gyakorlok is. Ez lenne a reménytelen szerelem?
2011. jún. 14. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Vagy térítsd ki onnan, vagy hagyd a fenébe.
2011. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A Hitgyülisek kódexében van egy olyan rész, hogy "Megtért nem házasodhat világival" Ergó, ez az őrület már odáig fokozódott, hogy a gyűlésen belül keresnek párt maguknak................ Volt már dolgom lánnyal aki oda járt... Reménytelen.
2011. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez elszomorító.. de köszönöm a váléaszokat!:):(
2011. jún. 14. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem látom ennyire borúsnak a helyzetet. A hitesek is azt az igét veszik alapul, hogy "ne legyetek hitetlenekkel felemás igában", és ha jól értem te nem hitetlen vagy, hanem református.


Mindazonáltal szerintem nem az a jó hozzáállás, hogy lenne-e esélyed, meg hogy reménytelen szerelem. A helyes hozzáállás az, hogy imádkozol ezért a fiúért, és magadért, hogy Isten mutasson utat arra nézve, hogyan lehetnél kedves a szemében, ismerd meg őt jobban, hogy egyáltalán illik-e hozzád, próbálj vele komoly dolgokról beszélgetni, hogyan gondolkodik az életről, a jövőről, mik a tervei, és meglátod, hogy Isten egymásnak szánt-e benneteket. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.


Üdv. Péter

2011. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem nagyon nem számít hogy ki milyen vallású...ha szereted őt és ő is téged akkor ennyi :D
2011. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Péter nagyon köszönöm a válaszodat! Nagy llöketet adott számomra!
2011. jún. 15. 22:03
 7/8 Bozsomák válasza:
25%
Phűűű... hitgyülissel ne kezdj sztem! Szerelem ide vagy oda, ezt inkább hanyagold. Nem egy barátom gyülis, és teljesen megőrültek, megromlott a kapcsolatunk, mert egyszerűen nem lehet velük beszélgetni, teljesen átszövi őket ez a Vidám Vasárnap fíling. Ez komoly. Kb 6-8 ilyen exbarátom van, mind 20-23 körüli, de még egyiknek sem volt bnője, csak hogy írjak valami konkrétabbat a kérdésedre. Sok mindent írhatnék még személyes tapasztalatokból, de egy a lényeg, ne várj semmit ettől. Hidd el, te is jobban jársz. Elvakult, csőlátású banda. Ne... :)
2011. jún. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!:')
2011. jún. 26. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!