Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A gyermekem négyes lett...

Bromkrezol kérdése:

A gyermekem négyes lett hittanból. Szerintetek ettől még kerülhet a mennyországba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 19:00
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk én azt is szánom, aki egy ilyen gyenge poénnal próbálkozik itt... főleg úgy, hogy mások kigúnyolására törekszik vele...
2011. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha van bátorságod kérdezd meg a papotokat, hogy miért csak négyesre értékelte a gyereked tudását és mit kell még tudnia az ötösért.


(A mennyországot milyennek képzeled és miért szeretnéd, hogy a gyermeked oda jusson?)

2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kerdezo!

A mennyorszagba jutas nem attol fugg hogy milyen jegyeink vannak a suliban,vagy hany jotettet hajtottunk vegre.Ha ismered Jezust es elfogadod Ot mint szemelyes Megvaltodnak,az udvosseg kapuja kitarul elotted:) Tehat semmi felelem,a gyermekednek is vannak eselyei udvossege,Mennyei Atyank nagyon szereti:)De csak akkor udvozul,ha o is nagyon szeretne:)

2011. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
A gyermekem most ért haza, oda volt a nagyszülőknél, és élvezettel nézegeti a bizonyítványát. Megmutattam neki a válaszokat. Köszönöm mindenkinek, akik válaszoltak. Azoknak is akik kicsit negatívra vették. Ez is része az emberi természetnek. Egyébként saját álláspontjának kialakításában senki nem korlátozza. Szerintem egészségesen látja a világot :)
2011. júl. 2. 22:05
 35/55 anonim válasza:
82%
Ő igen, de te nem;D
2011. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Ez igaz, a gyerekek általában közelebb állnak a világhoz, mint a felnőttek. A tapasztalás, agyalás, mások véleménye eléggé hozzájárul egy összetettebb, és torzított világképhez.
2011. júl. 15. 09:41
 37/55 anonim ***** válasza:
na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2011. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
82%
Ha a gyereked még mindig olvassa a válaszokat akkor üzenem neki hogy próbálja ki az alkoholt. Elnyomja az anyja hülyeségeit a fejében.
2012. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Régen írtam ki ezt a kérdést, azóta cseperedik a kölyök, de inni még nem ihat, maximum egy kis pohár pezsgőt, szilveszterkor. Egyébként az apja vagyok ... szépek azok a pillanatok, melyek feltárják a sablonos, ill. előítéletekkel terhelt gondolatokat :D
2012. jan. 4. 15:03
 40/55 z. f. ***** válasza:
sajnálom. az enyém se jutott oda, neki is 4-es lett... :(
2014. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!