Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Neandervölgyi, és a többi...

A Neandervölgyi, és a többi ősember lelke is a mennyországba került?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudtad meg?
2011. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nem, mert az még jóval a Kereszténység meg Jézus előtt volt.Szerintem.
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
31%

Krisztus eljövetele előtt mindenki a pokolba került, a jók annak előterébe.

"Neandervölgyi, és a többi ősember"-nem létezett, egy tudományos hipotézis, másképpen egy liberális-kommunista mese.

2011. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%

Biztos a Mennyországon belüli elkülönítő faktorba. /Szigorúan csak őslakosoknak!/


Ez nem vicces, de lehetséges.

2011. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:23


Arra gondoltam én is hogy jó lenne, csapnánk odafenn egy kőkori bulit :))

2011. júl. 5. 20:26
 6/41 A kérdező kommentje:

Amúgy komolyan, én is azon gondolkodtam, hogy Isten csak a civilizált emberekkel törődik, vagy a korábbiakkal is? De most eszembe jutott, hogy Krisztus előtt nem is volt mennyország.


A másik, hogy miért csak liberális-kommunista? A nácik nem értettek egyet az evolúcióval?

2011. júl. 5. 20:37
 7/41 anonim ***** válasza:
84%

"A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:23"


A neandervölgyi és a többi ősember csontját akkor ki a rosseb sz*rta, ha ezek nem is léteztek? Dinoszauroszok sem voltak akkor? Akkor miért léteznek azok a többemeletes állkapocs maradványok?


Én hiszek Istenben, de nem értem miért kéne a vallásnak és az evolúciónak ütnie egymást. Mindkettőnek megvan a maga helye, és jól elférnek egymás mellett. :-)

2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
26%

ááá Buzgó vallásos aszkéta

Berakták szentnek mint a rakéta :D

2011. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert nem vettek részt katolikus gyorstalpalón, nem keresztelkedtek meg, nem jártak vasárnaponként templomba, és nem gyóntak sosem :DD
2011. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
29%

"Neandervölgyi, és a többi ősember"-nem létezett, ez egy tudományos hipotézis,vagy másképpen fogalmazva feltételezés.A darwinizmus is hipotézis.

Mikroevolúció van, makroevolúció nincs.

A nácik a liberális-kommunista-szabadkőműves egyik alfaja, ez egy nem politikai topik,úgy hogy hagyjuk.

"A neandervölgyi és a többi ősember csontját akkor ki a rosseb sz*rta, ha ezek nem is léteztek?"-ezek a csontok igenis léteznek, csak nem az ősembereké, hanem az özönvíz előtt élt embereké és majmoké, összekeveredve.

"Dinoszauroszok sem voltak akkor?"-A dinoszaurusz mint szó a 19.századi Angliában született, amikor újra felfedezték a már elfelejtett sárkánycsontokat. Az ókorban még éltek sárkányok, mára úgy tűnik teljességel kihaltak, kivéve talán Afrika egy eldugott részét...

A vízözön előtti korból maradtak Dél-Amerikában ránk rajzos kövek (Ica kövek) melyeken együtt ábrázolják a sárkányokat és az embereket. Sok ezer ilyen vésett kő, keress rá a Google-bal.

Kérdések a kezdethez:

[link]

2011. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!