Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tehetek/tegyek, ha tudom,...

Mit tehetek/tegyek, ha tudom, h a m. helyemen kevernek rólam, vádolnak a főnök előtt? Sürgős!

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott, hogy hazugságokat állít rólam valaki és a főnök neki hisz, mivel velem nem tartja a kapcsolatot, nem kérdez rá az állításokra, amelyek természetesen nem igazak, csak a vádolónak üldözési mániája és szeretethiánya van. Eddig tökéletesen meg voltak elégedve a munkámmal, de most mindenbe beleköt a "vádoló". Mit tegyek? S. O. S.!!!
2011. júl. 2. 21:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Van folytatása a dolognak! Érdekel valakit? Röviden annyi, hogy csak telefonon sikerült beszélnem a főnökkel, elmondtam neki dolgokat, hogy terror van, keverés és áskálódás, mindennaposak a beszólások stb. erre mindent visszamondott az "áldozat"nak, azaz a vádolónak. Ő pedig már másnap célozgatott, beszólogatott! Úgy volt, hogy mindenki beszél a főnökkel személyesen hétfőn, de ezt nem várta meg, jól bekevert a főnök! Lehet itt hinni bárkinek is?
2011. júl. 30. 09:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát legalább most már elmondhatod hogy te minden tőled telhetőt megtettél. Imádkozni szoktál ezért a valakiért?
2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Meg szoktam áldani mindkettőt (főnök + vádoló). Imádkozni nem nagyon tudok, mert nem tudom mit kéne kérnem! Hogy a gonosz kapja meg a büntetését vagy hogy változzon meg? Bár ha olvasom a Bibliát, inkább ilyen Zsoltárok jönnek elő, amiben a gonosz áskálódik, üldözi az ártatlant stb. Tehát inkább ebbe a kategóriába tudnám sorolni. Bukjon le a főnök előtt, ezért kéne imádkoznom! És hogy veszítse el a pozícióját, ami csak szóbeli pozíció, anyagi és semmilyen más kára nem lenne! Pedig jól alakult az illető szellemi előrelépése, közelebb került az Úrhoz, volt bibliai előadáson, vett Bibliát, most meg azt mondja, hogy az összes vallás fabatkát sem ér...

Ma van az a hétfő, de a főnök mégsem ért rá! Bár már mesélte, hogy elvállalt egy munkát, de mégsem a szerződés szerint jártak el vele, azt kapta, amit velünk tett, hiába dolgozunk egész nap, csak 2 óra van beírva, vagy hiába dolgozunk 17 napot, csak 14 van elszámolva! Ezt Neki és a vádolónak köszönhetjük... Remélem lassan felfogja, hogy súlyos hibákat követ el...

2011. aug. 1. 16:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet most. Kolléganőm hazudik rólam, a főnök neki hisz. Csak hát az ő kis hazugságai az én munkámba kerülhetnek.
2019. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szóval erre mi a megoldás?Azon kívül,hogy felmondasz? Engem megloptak,idegesítettek verbálisan,hazudoztak rólam,a főnököm konkrétan alig szót hozzám általában üzengetett, telefonon hívogattak gúnyból. Mikor már a "répa" ki volt az egésszel megpróbáltam a főnökömmel beszélni aki konkrétan alig bírta visszafogni a nevetést de neki foga se nagyon volt. Amikor kiment bagózni akkor tudtam vele beszélni de akkor se négyszemközt mert annyira viccre vette az egészet,hogy nem küldte el a kis "legyecskét" nekem meg már nagyon ki volt a "répa",hogy idegesítenem. A hab a tortán az volt mikor a volt munkatársam civil haverjai írogattak illetve képeket küldözgettem.(lány vagyok és igen csúnyán írok de jelenleg ebben a témában nem tudok moderáltan kommunikálni). De elegem lett így azonnali hatállyal fel is mondtam és ott hagytam őket a rákba. A legviccesebb ,hogy az úgynevezett keresztény tesóm is részese volt ennek ahogy ő nevezi "viccnek"

Persze úgy dolgoztam mint az "állat" így kellettem volna nekik(habár nagy erőfeszítéseket nem tettek) ,így a felmondásom napján még ilyet szól a főnököm ,hogy miért nem beszéljük meg?Xd Én meg mondtam,h ezen nincs mit megbeszélni. ;) De jókívánságot is kaptam a végére ,hogy: Mindenhol ez lesz.:) Remélem a tüdő leletükön is lesz vmi ,persze csak a jó isten kegyelméből. ;") Sajnálom h nem tettem feljelentést és bizonyítékokat sem készítettem.(természetesen a létező összes közösségi platformról töröltem magam).Szerintem nincs mentség erre a beteg mentalitásra ami itthon megy.És higgyétek el nem én vagyok az az ember aki generálja a feszültséget, leszámítva ,hogy betartom a szabályokat, annyira vagyok kedves a főnökökkel mint mindenki mással és nem pletykálok és nem köpök be senkit. De szerintem nem a főnökkel kell ilyenkor beszélni hanem egy jogásszal.Mert a ló izének is van határa.

2021. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!