Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Azon kívül,...

Jehova Tanúi! Azon kívül, hogy "Jehova Tanúi"-nak nevezitek magatokat, mi az, amiben hisztek, kik vagytok még? Milyen neveitek - vagy ha jobban tetszik, milyen címeitek - vannak még ezen kívül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A Jehova tanúk arra vannak hogy mindenhova becsöngessenek és hülyeségeket mondjanak. Valamint megkérjenek hogy adjál a "rendnek" pénzt és folyton zaklatnak.
2011. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

A Jehova tanúi nem kérnek pénzt az nem adománygyűjtő szervezet ember:D Egyébként ezt a becsöngetnek mindenhova azt prédikálásnak hívják és a vallásukat hirdetik. De amelyik pénzt kért az valamit nagyon benézett mert nem tehetné meg.Egyébként nem vagyok az de a szomszédom igen:D

Hogy miben hisznek? Istenben. És hogy milyen neveik vannak csak ez az egy.

2011. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

én egyszer bnőmmel voltam otthon éppen hajat vasaltunk meg sminkeltünk meg ettünk..és becsengettek..bnőm nyitott ajtót..még a kezében vt a kaja mert azthittük a barátja jött..elkezdek magyarázni h kérdezzük meg istent erről meg arról..én közbe bent már majdnem megfulladtam a röhögéstől..erre bnőm: egy pillanat..

és bejött röhögni..aztán visszament :'DD még mindig röhögök ha vissza gondolok rá:'DD nem a jehova vallással van bajom semmi nem kicikizni akarom de az a szitu vicces volt:DDDDDDD

2011. júl. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kérnek pénzt oké.

De miért fogadják el, amikor a szegény, enyhén süket öregasszony ad nekik, amikor becsengetnek hozzá?


Egyáltalán miért kell hetente becsöngetni a református nagymamámhoz??

2011. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jehova Tanúi, miért nem válaszoltok?
2011. júl. 7. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem válaszolnak mert nem igazán jellemző rájuk hogy csak úgy nettezgetnek... Egyébként meg nem kérnek adományt ellenben ha adsz akkor elfogadják hogy fenntartsák a központjukat hiszen minden kiadványuk ingyenes.Amikor valaki téged megkínál sütivel elfogadod nem? és lehet ha nem kínál meg nem kértél volna de mivel megkínált elfogadtad.
2011. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A katolikus nagymamádhoz meg becsöngetnek hogy hirdessék a vallásukat de azt nem hiszem el hogy úgy csöngetnek be hogy van egy kis pénze mama???:O
2011. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem, netezgetnek. Többen is vannak itt Jehova Tanúi. Általában szoktak válaszolni az őket érintő kérdésekre.
2011. júl. 7. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
De mindenre választ kaptál már nem értem mi a bajod:D Lehet hogy nettezgetnek de akik igazán komolyan veszik a vallásukat azok nem.
2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

www.jw.org


Ez egy hivataloa honlap. Minden kérdésedre választ kaphatsz.

2016. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!