Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért csak a "buta"...

Isten miért csak a "buta" kívánságaimat hallgatja meg?

Figyelt kérdés

Egyik nap azt kívántam: ó, bárcsak adnál nekem ingyen egy cipőt!

erre a szomszéd néni kikukázott nekem egy hegyesorrú 12 centis lakk förmedvényt. :D

legutóbb azt kívántam: bár lenne néhány jó nyakláncom!

erre sétáltam egy elhagyott helyen, és az út szélén kiszórva ott volt 1 csomó bizsu.

bezzeg azt, amit évek óta kérek, hogy találjak végre egy aranyos fiút, akivel járhatnék, és szeretne és énis szeretném - ezt bezzeg sose adja meg. :(


2011. júl. 10. 19:38
1 2
 11/18 bix ***** válasza:
ezért kell a sokmillió dollár. hidd el jó lenne nekem, én csak tudom:D
2011. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

bix


Próbáld meg az önzetlenséget.

Kívánd mindazt nekem, amit az előbb felsoroltál :)

2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"ezért kell a sokmillió dollár. hidd el jó lenne nekem, én csak tudom:D"


Lehet hogy azok a modellek többet imádkoznak nálad jó férjért és így Isten inkább az ő kívánságukat teljesíti. :)

2011. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 bix ***** válasza:
egyiknek se szeretnék a férje lenni:D ennyire azért én se vagyok naív. bár egye fene ha megvan a verda a repülő és a pénz akkor a többit megoldom. sőt legyen csak a pénz. nem vagyok nagyravágyó:)
2011. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, azon még Isten se tud segíteni..
2011. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"egyiknek se szeretnék a férje lenni:D ennyire azért én se vagyok naív. bár egye fene ha megvan a verda a repülő és a pénz akkor a többit megoldom. sőt legyen csak a pénz. nem vagyok nagyravágyó:)"


Dávid királynak sok felesége volt, és Istennek egy nagyon kedvelt embere volt. Mondjuk manapság mások a törvények házasodás tekintetében. Salamon király pedig a világ egyik leggazdagabb királya volt. Mondjuk ő nem vagyonért hanem bölcsességért imádkozott, és emellé kapta meg extra jutalomként a vagyont. Ezzel csak azt akartam mondani hogy Isten bármit megadhat az embernek, ha akarja.

2011. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szia!

Én egy fiú vagyok és én is úgy vagyok vele, hogy szeretnék egy olyan lányt, akivel boldog lehetek. :) Nem fogod elhinni, de én erre a kérdésre mondhatni véletlen találtam rá, mert rányomtam az egy véletlen kérdésre és ezt adta ki. Lehet most buta vagyok, de lehet maga az Isten keze volt a dologban és most hallgatott meg az imád. :) Talán éppen azért mert én is néha szoktam imátkozni, hogy rátaláljak egy kedves lányra. Én optimista vagyok és azt mondom nincs veszíteni valónk. Ha te is így gondolod, és úgy érzed írj vissza kedves kérdező. :)

2011. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nem lehet tudni :)

látom te is 77%-os vagy. énis :D

2011. júl. 21. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!