Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták irjanak hogy lehet...

Sátánisták irjanak hogy lehet imádkozni Sátánhoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, fogjátok már fel, hogy az igazi sátánizmusnak a világon SEMMI köze nincs a gonoszhoz!!! Akiket te keresel, azok a sátánimádók!

A sátánisták elítélnek mindenféle életellenes cselekedetet, nem szeretik az erőszakot, számukra a tudás az úr. A sátán egyenlő a tudással. Csak tudod, a középkorban az egyház legnagyobb ellenfele a tudás volt, és mindenki, aki tud, ezért kikiáltották sátánimádóknak őket. A sátán egyébként nem rossz. Az az ördög. A sátán a szabad választás, szabad akarat, megtestesítője.

2011. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
És különben is, legfeljebb imáDkozni lehet, imáTkozni nem nagyon...
2011. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Amire te gondolsz az az ördögimádat.. A sátánizmus teljesen más, jól írja az első..
2011. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszem, előttem már leírták.


De a Sátán amúgy sem az, amihez imádkozni kéne. Azok imádkoznak, akik döntésképtelenek. Paradoxon.

2011. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

"Csak tudod, a középkorban az egyház legnagyobb ellenfele a tudás volt."


A tudás legnagyobb ellenfele nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója.

2011. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem a tudás ellenfeléről, hanem az egyházéról beszéltem. És az igenis a tudás volt. Természeti és egyéb törvények vallóit égették és üldözték, mert az a Bibliában foglaltakkal ellentétes volt... az inkvizíció, az elképesztő mértékű bigottság akkoriban nagyon sok rossz dolgot okozott... és ez tény. Tisztelem a hívőket, amennyiben ők is tiszteletben tartják az én - és mások - nézeteit egyaránt. Aki szóról szóra elhiszi a Bibliát, azt sajnálom. Az Istenhittel semmi bajom, de a Biblia az csak egy útmutatás, egy jelzésértékű könyv... nem Isten sugallta, emberek írták le az akkori tudásuknak és hitüknek megfelelően. De ez már más téma.
2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Ima: Drága Sátánom, imádom a gonosz lényedet és add, hogy magam is oda süllyedjek buzgó igyekezetemben. Belzebub óvja rothadó lelkünket. Ámen.
2011. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetris ***** válasza:
37%

Inkább vedd fel a futócipődet, és fusd körbe a háztömböt!

Nyírd le a füvet, vidd vissza az üres üvegeket a közértbe, pucold meg az ablakot, porszívózz fel, hívd fel telefonon a nagymamát, tanulj meg egy idegen nyelvet.

Bármi hasznosabb ennél a marhaságnál, amit kérdeztél.

2011. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát tényleg szuper dolog ez a vallásszabadság meg a tolerancia. Még szerencse hogy senki se válaszolt érdemben.
2011. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. De igen. Ha sátánista akar lenni, akkor legyen toleráns, békeszerető, nyugodt, és nem utolsó sorban tanuljon. Sokat és sokmindenről. Ha a Sátánhoz akar imádkozni, akkor mondja fel magában mondjuk a fizika alaptörvényeit. Ez a válasz érdemben a kérdésére.


Ha arra kíváncsi, hogy az ördögöt hogyan kell imádni, és imádkozni hozzá, hát abban nem hiszem, hogy bárki is segítene...

2011. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!