Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták! Miért hisztek...

Sátánisták! Miért hisztek abban, amiben?

Figyelt kérdés
Számotokra miért nem jó hír az, hogy Jézus meghalt a kereszten értetek is, és ha elfogadjátok az ő áldozatát, akkor nem kell a pokolban szenvednetek? Miért jobb nektek az, hogy a pokolban fogtok szenvedni ahelyett, hogy inkább a Mennyben élnétek boldogan? (tündér mesének tűnhet egyeseknek de, ez így van).
2011. szept. 3. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
szerintem már leírták elégszer, olvasgass
2011. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
A sátánista azt jelenti, hogy magukban hisznek, nem Istenben.
2011. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06


Te olyan okos vagy!

2011. szept. 3. 17:09
 4/18 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%

A sátánizmus címke alatt sokféle hit, és eszmerendszer van. Te az ördögimádókat kérdezed. Kétlem, hogy a magyarok ide látogatnának.

Van egy központféleségük Szarvason, bár ez inkább online dolog, ha tartanak is szertartásokat egy pincében. A linket persze nem adom meg, jobbnak látom így. Egy ideig vitatkoztam velük a fórumukon. Ők úgy gondolják, hogy Lucifer, már csak a neve miatt is a fényhozó. Szerintük Isten zsarnok, Lucifer, és barátai ezért lázadtak fel, és a pokol tulajdonképpen egy a zsarnok Istentől szabad hely. Nagyjából ez a nézetük lényege.

2011. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15


Köszi a választ! Ma fontolgattam én is h felmegyek egy ilyen hasonló fórumra, és próbálok párat áttéríteni... akkor nem lenne sok értelme ügye?

2011. szept. 3. 17:22
 6/18 Sághegyi Csaba ***** válasza:
50%

Nem hiszem, így indultam neki én is. Ahol démoni bűvölet van, ott az igazság lepereg. De tegnap a gyülekezetemben volt egy nagyon jó bizonyság. A tanítónk mesélt egy házaspárról, ahol a feleség keresztény volt, a férj pedig makacs ateista. Az asszony látogatóban volt valakinél, együtt imádkoztak a férjéért. Másnap a férj megtért. Az asszon csak 8 hónappal később említette, hogy imádkoztak akkor érte. A férj pedig akkor elmondta, hogy betöltötte akkor a tudat, hogy szüksége van Istenre.

Szóval a harcunk szellemi, ahogy meg is van írva. Az ellenállókat nem győzködni kell, hanem a démonaik ellen kell hadakozni.

2011. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez aztán az infó bomba :D köszi :)
2011. szept. 3. 17:34
 8/18 A kérdező kommentje:
18/F és boldog vagyok hogy Jézus meghalt a bűneimért :)
2011. szept. 3. 17:39
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Boldog hogy Jézus meghalt?
2011. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sághegyi Csaba ***** válasza:
77%
Ismét helló, negyedik, és ötödik vagyok. Aki itt piszkálódott, nem én voltam, csak a százaléka ugyanaz. Írhatnál privit :)
2011. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!