Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 19 éves lány vagyok, a pasim...

19 éves lány vagyok, a pasim szintén.4 éve járunk,3 éve szexelünk. Nagyon szeretjük egymást, és pár év mulva feleségül vesz. Mit szóltok hívők?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 01:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Egész biztos vagyok benne, hogy egyetlen valódi Krisztus követő sem drukkol a boldogságod ellen. Csak a realitások, ugye...
2011. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

09-09 16:03


Őszinte leszek: a 10% is elég nagyvonalú gondolat volt tőlem :)

Miért?

Nos, az évek,meg a rutin :)

Csak a tapasztalat mondatja velem. Persze a "Mi Katink más" - mindenki ezt hiszi...

2011. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pár év ?

mire kell még pár év?


Nem mer elköteleződni? Nyilván 16 évesen nem kötnek általában házasságot a fiatalok, de 19 évesen mi akadálya lenne?

Nem tisztel Téged ? Nem akar felvállalni a környezetetek előtt?


Azt mondod, eddig még nem vett el, DE MAJD.....

mi lesz MAJD, ami most nincs meg ?


Láttam már lányt is, akinek megnegedték a szülei, hogy kiszórakozza magát egy alacsonyabb osztálybeli fiúval néhány évig, gondolom, a környezetüknél exkuzálták magukat, hogy még tini, aztán a fiú repült, a lány meg hozzáment főorvosúr kevésbbé tehetséges, kevésbbé csinos, de a társaságba jobban belesimuló fiacskájához.


De általában a lányokat szokták így kihasználni.


Mivel akarod a hívőket meggyőzni?

Te se igyál előre a medve bőrére!!!!

2011. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hívő de szerintem 4 év után is ott lehet hagyni valakit.

Sőt, igazán az sem életbiztosítás ha házasságban vesztik el a szüzességüket. Nevelés kell és jellem hozzá,nem önmegtartóztatás.


08:33

Nem csak a tinik lehetnek így, az meg nagyon szomorú, amikor egy ember már nem változik semmit.


12:28

És itt hatalmas különbség van a hívő és a magát hívőnek hívó között. Meg aztán mindenki másban hisz. Lényegében így a hívő szó egy maszlaggá válik.


23:57

Van benne igazság, ha így nézzük ez a kérdés nem csupán hívői kérdés, vagy nem keresztényi.

2011. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy semmi sem történhet, de 90% hogy együtt öregszünk meg. Azért nem most vesz el mert még nincs saját lakásunk, csak pár év mulva. Be kell fejezzem az egyetem hogy aztán találjak egy jó fizető munkát hogy ne ő tartson el.
2011. szept. 14. 11:54
 16/18 MolotovPunk ***** válasza:

Én is megszegtem már e téren pár dolgot a parancsolatból,de attól még hiszek Istenben.Maximum majd megbüntet érte,amiért pár csajjal már sexeltem.


24/F

2011. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mostmár értem mért házasodnak a hívők olyan fiatalon... 18-19 év HOGY VÉGRE DUGJANAK EGY JÓT !
2011. szept. 16. 00:02
 18/18 antenor ***** válasza:
Ennyi ésszel egyetemre jársz? Na mindegy… szerintem csak csináld a kis dolgod, hagyd a hívõket ki a baromságaidból.
2012. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!