Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fogadjuk Jézust második...

Hogyan fogadjuk Jézust második eljövetelekor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Én ilyen kis apróbb angol szendvicsekre gondoltam. Meg teára.


A bor talán ízelten tréfának tűnne.

2011. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Minden térd meghajlik!
2011. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

"Közvetlenül ama napok nyomorúsága után pedig a nap elsötétedik, a hold nem fénylik, a csillagok lehullanak az égről, és az egek tartóerői megrendülnek.

És akkor feltűnik az Emberfiának jele az égen, akkor jajgat a föld minden népe, és meglátják az Emberfiát eljönni az ég felhőin nagy hatalommal és dicsőséggel.

És elküldi angyalait nagy harsonaszóval, és összegyűjtik az ő választottait a négy égtáj felől, az ég egyik sarkától a másik sarkáig."

2011. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 yuda ***** válasza:
82%

Szerintem 4 féle fogadtatás lesz.

-A hívők örömmel.

-Zsidók számára első eljövetel, mert ők nem hiszik többségében, hogy már eljött egyszer.

-Lesznek vallásosak, aki nagyon meg fognak lepődni, mert nem erre a Jézusra számítottak.

- Hitetlen világ meglepődik, megrémül és nem tudja tovább tagadni. Ott lesz előttük élőben.- Na ezt tagadjátok ! :D

2011. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ hogy mennyire hasonlít Jim Caviezel-re...

(bocsi)

Nem, de tényleg, ha olyasmi fazonban mutatkozik, mint amilyet mi várunk, vagy hogy fennmaradt hogy hogy fest, akkor lehet hogy elhinnénk hogy ő az.

2011. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusról nem maradt fel semmi, hogy hogy fest, és logikus is, hogy nem akarta hogy a képmását imádjuk. Szerintem tudni fogjuk, hogy hogy fogadjuk, nem kell rá gyakorolni.
2011. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Ajtónyitás,alázat,jó hangulat,buli,sör,fanta,haveROCK!:-))))))
2011. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Minden úgyvan ahogy a Péter levelében olvassuk "Az utólsó napokban csúfolódók lesznek akik gúnyt űznek az Ő visszajöveteléből.....Ebből is látható mennyire igaz Biblia.

Rettenetes dolog az ÉLŐ ISTEN elé kerülni!De ha a bűneid megvannak bocsájtva,neked nagy öröm lessz a találkozás.

2011. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha visszajönne a földre és találkoznék vele,megkérném,hogy magyarázza már el a keresztényeknek,hogy kicsit félreértették őt,és,hogy ő nem az akitől félni kell,és nem ítélkezik mások fölött.De valószínűleg Jézus is belátná,hogy hiábavaló próbálkozás lenne.
2011. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Ó, úgy látom, a magukat nagyon viccesnek gondoló válaszolókat kigyomlálták végre. Talán eltévesztették a kategóriát, bár a Humor kat. színvonalát sem emelték volna túlságosan... :)



Komolyabbra fordítva a szót, két kérdést ajánlanék szíves figyelmetekbe:


1. A főtéma, azaz Jézus 2. eljövetele:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


2. Jézus kinézetével kapcsolatban néhány elképzelés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


A magam részéről csak azt tudom mondani, hogy fel kell készülni. :)

2011. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!