Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan fogadjuk Jézust második...

Hogyan fogadjuk Jézust második eljövetelekor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
06:55, szerintem Isten folyton él, így folyton előtte vagyunk. Ennél rosszabb már nem lesz.
2011. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Letérdelve, dicsőítéssel, nagy örömmel. Az emberek nagy része futkározni fog gondolom, sokan elbújnak a bunkerjeikben. Sokan nagyon fognak szenvedni, mert Jézus megmutatja nekik a lelkük állapotát. Én majd részemről igyekszem megnyugtatni az embereket hogy ez még nem a világ vége.
2011. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Máté 21.9.

Az előtte járó s az utána tóduló tömeg így kiáltozott: "Hozsanna Dávid fiának! Áldott, aki az Úr nevében jön! Hozsanna a magasságban!"


Szerintem ez egy jó igerész a köszöntéshez.

2011. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%
welcome drink-kel
2011. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy Jézus már itt van köztünk, csak nem ismerjük fel. Ugyanis a Bibliában semmilyen utalás nincs második eljövetelekor külsőjének kinézetére. Úgy meg csak nem jöhet, ahogy meghalt?


Elképzelhető, hogy már "rendezi" az elszámoltatást és ezért van sok betegség, öngyilkosság, háború, éhínség általi meghalás. Hiszem még azt sem tudjuk milyen nyelven fog megszólalni, mikor közénk ér.


Akik hisznek benne, azok emelt fővel, magabiztosan fognak elé állni. Mivel az örök megváltást,- életet és a szeretet fogja magával hozni, a benne nem hívőknek sem kell félni semmitől. Ha nem így lesz akkor sajnos nem igaz amit hallani róla.


A visszatérés időpontja szerintem kb. 2000 év múlva történik. Kedves kérdező neked semmi teendőd nincs, hacsak meg nem fejted az örök életed titkát.

2011. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

Jézus Krisztusban kell maradnunk és bűnbocsánatot tartanunk,amelyet tiszta szívből kell megbánnunk.


Sem az órát sem a napot nem tudja senki így mindig készen kell lennünk.

2011. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

"A magam részéről csak azt tudom mondani, hogy fel kell készülni."

Teljesen osztom ezt a véleményt.

2011. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-29 10:55


Köszönöm. :)


Kitárgyaljuk konkrétan ennek a módját, lehetőségeit, azaz a "hogyant"?

Csak mert született itt néhány értelmes válasz is...


Üdv mindenkinek. :)

2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!