Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok! Szerintetek bűn...

Katolikusok! Szerintetek bűn a házasság előtti szeretkezés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 13:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
19%
Nem bűn!
2011. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
24%
Ó anyám hány éves vagy? Én katolikus vagyok papíron de az ég szerelmére, még a papok is bűnöznek hiába hú de szentek. Nem fogsz pokolra kerülni ha nem házasság után csinálod először, nem hiába van ösztönöd erre.
2011. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
22%
nem :D
2011. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
65%
A katolikus egyház útmutatására kérdezel, vagy arra hogy a katolikus egyház tagjainak mi a véleménye? Ha jól értem, a másodikra, ugye?
2011. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 napietus ***** válasza:
86%

az. ezért kell meggyónni :)


29/n

2011. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
36%
A házasság előtti szexuális élet bűn úgy katolikusoknál mint más vallásnál is. Ha szerelemből csinálod, akkor nem akkora bűn szerintem.
2011. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a lényeg, hogy mi bűn a katolikusok szerint, hiszen a legtöbb vallás vezetői is azt csinálják, sőt még rosszab dolgokat is... Az a lényeg, hogy Isten szemében bűn-e? És igen, az. De szerintem, ha valaki egy kicsit is tisztánlátó, akkor rájön magától is, miért az. Ha nem, akkor írjatok, és megmondom miért :D
2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
27%
Isten menjen a francba. Elvileg "ő" teremtett így nem? Éhezzél már úgy hogy előtted van egy nagy asztal kaja...
2011. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
95%

xD

Nem vagyok vallásos, már az elején tisztáznám:D

Csak az utolsó válaszra szeretnék reagálni. az emberek mindig szidják istent, hogy "ha azt akarja, hogy az ember ne szexeljen házasság előtt, miért teremtette úgy, hogy igénye legyen rá?"

Kérdem én: hogy teremthette másként? Valami automata katalizátort kellett volna beépítenie az agyadba, hogy bizonyos hormonok csak akkor kezdjenek termelődni, ha az agyba megérkezett a tudat, hogy "ójee, most már házas vagyok, indulhat a termelés!"

XD

2011. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%
utolsó nagy arc vagy! :DDDDDD
2011. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!