Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a teremtéselméletről?

Figyelt kérdés

[link]


Erről mit gondoltok:


"A második hullámban érkezetteknek pedig - Nommonak és hét társának - már kifejezetten az volt a "küldetése", hogy a Föld bolygót benépesítse"


Genetikai kutatások bebizonyították, h a földön ma élő összes ember, visszavezethető egy nőre, és 7 férfira.


2011. okt. 2. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a cikk az afrikai Dogonokról szól, és nem pedig valami szcientológiai egyházi írás...
2011. okt. 2. 13:37
 2/13 A kérdező kommentje:
A dogonok leírása a Szíriuszról egyezik a valósággal. Az érdekessége az volt az egésznek, hogy a csillagászoknak csak úgy 150 évvel ezelőtt sikerült megerősíteniük a dogonok által lerajzolt Szíriusz körül keringő kisebb csillag létezését, azt, hogy a körülötte észlelt szabálytalanságok egy csillag létezését feltételezik, mely gravitációs erejénél fogva zavarja a Szíriusz pályáját, s később alátámasztották a többi adatot is, vagyis a súlyáról állítottakat.
2011. okt. 2. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy totális baromság, ahogy az összes tudományostól eltérő is. A dogonok és a szíriusz kettőscsillag csak egy mítosz, nézz utána biztos megtalálod. Túl van misztifikálva.
2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. Elolvastam az egész történetet. Mi van benne túlmisztifikálva? Tényszerűen le van írva minden...
2011. okt. 2. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy hazugság. A Sátán hazug, és megtéveszti az embert, ami azt jelenti, hogy ettől sokkal igazabbnak tűnő dolgokkal is becsapja az embert.
2011. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Ez egy hazugság. A Sátán hazug, és megtéveszti az embert, ami azt jelenti, hogy ettől sokkal igazabbnak tűnő dolgokkal is becsapja az embert."


Haha ez most hogy jön ide? :D Ugye csak viccnek szántad? :D

2011. okt. 2. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Milyen tényszerűen? Talán nem áltudományos humbugokat, meg ezotériát kellene olvasni, főleg nem ufo-magazint! Nézd meg a bad science-en vagy keresd debunked címszó alatt!
2011. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Milyen tényszerűen? Talán nem áltudományos humbugokat, meg ezotériát kellene olvasni, főleg nem ufo-magazint! Nézd meg a bad science-en vagy keresd debunked címszó alatt!"


Én elolvastam mit írnak a dogonokról, utána meg a siriusról. Ennyi. Amit leírnak a siriusról az valóban úgy van, és ugyan honnan tudná ezt egy afrikai törzs 150 évvel a tudomány előtt? Ebben mi nem tudományos, most tényleg? Ezoterikát nem olvasok, se ufó magazint. Amit linkeltem ott csak hosszabban kifejtik... Amúgy nem vagyok se ezo hívő, se vallásos, de azt se bírom amikor valaki azzal jön h amit a tudomány nem tud megmagyarázni az csak kamu lehet.

2011. okt. 2. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Nehogy vedd a fáradságot és utánanézz! Én megtettem:

[link]

[link]

2011. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Haha? Inkább az kéne meglepő legyen, hogy neked ez meglepő, hogy hogy jön ide amit írtam, bár azthiszem megértelek, legalábbis monstmár látom, hogy nem azt gondoltam rólad amit most kifejeztél. Isten őrizzen meg.
2011. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!