Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a teremtéselméletről?

Figyelt kérdés

[link]


Erről mit gondoltok:


"A második hullámban érkezetteknek pedig - Nommonak és hét társának - már kifejezetten az volt a "küldetése", hogy a Föld bolygót benépesítse"


Genetikai kutatások bebizonyították, h a földön ma élő összes ember, visszavezethető egy nőre, és 7 férfira.


2011. okt. 2. 13:36
1 2
 11/13 ceri ***** válasza:

A dogonok olyan tudással rendelkeztek, amit elvileg nem tudhattak volna akkor. A belinkelt cikkek ezen semmit sem változtatnak, csak találgatások. Méghozzá elég nevetségesek.

Érdekes 1 téma az biztos. Mindenesetre mai tudásunk szerint nincs rá magyarázat.

2011. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én véleményem: Én a Bibliában feljegyzett Teremtésben hiszek, tehát ezt nem tartom hitelesnek.


F/22

2011. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ilyen típusú - ma még megválaszolhatatlan - dolog ezrével van. Nem az a baj, hogy "hitelesen" írják le, hanem az, hogy sokan elhiszik, mert az az egyetlen forrásuk, így persze nehéz ellentmondást találni. Nem vitatom, hogy az említett történet is kerek és logikus. Ha tényleg logikus (nem tölteném a drága időmet a részletes elemzésével), akkor az alapja nincs bizonyítva.

Mondok én is: Indiában van egy olyan oszlop, amely látszólag fém, minden behatásnak és időjárásnak ellenáll. Emberi tudás ma ilyen nem tud készíteni, de megfejteni se. Tehát már jártak itt űrlények (lehet hogy jártak, de az előbbiből ez nem következik. Más: rengeteg vita van róla, de igazából senki se tudja, hogyan építették a gizehi piramisokat. Vagy 10 féle verziót már cáfoltam ismerőseimnek, néha jó sok munka kellett hozzá.

Aki azt a genetikai állítást mondta neked, fogalma sincs a genetikáról. Akkor se, ha piszok tudományosnak hangzik. Ma a tudósok ennél sokkal egyszerűbb kérdésekre se tudják a választ.

2011. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!