Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van minden hotelszobában...

Miért van minden hotelszobában Biblia?

Figyelt kérdés
Azért is érdekelne, mert az X-akták egyik részében pont arról volt szó hogy a kormány így könnyebben meg tudja figyelni az embereket (?). Persze nem tartom valószínűnek hogy a valóságban egy film kedvéért kiadnának titkos kormányzati infókat. De mivel én is egy luxushotelban dolgozok, így gondoltam megnézem, és meglepetésemre tényleg van.
2011. okt. 26. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Bírom az eszement konspirációs ötleteket :) Vannak szállodák és szobák, melyeket időlegesen bizonyos okok miatt lehallgatnak. De ne hidd, hogy minden Bibliában poloska van elrejtve...
2011. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Lehet ott száll meg az IMF elnöke és ha megkívánja a szobalányt elötte olvassa el a bibliát.:)
2011. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok!


Sajnálom, hogy a történetem csak bizonyos embereknél talált értő fülekre. Akkor megpróbálom kicsit érthetőbben, és konkrétabban:


A Bibliákat nem a kormányok, és hozzájuk tartozó államigazgatási vagy titkosszolgálati szervek, helyezik ki a hotelszobákba, hanem a Gedeonita társaság, akikről az előző hozzászólásomban részletesen írtam. Nem is teljes Bibliákról van szó, hanem kivonatos un. Gedeonita verzióról. Ha megnézed a Bibliát magad is meggyőződhetsz erről. Egyébként külföldön az általad is említett helyekre is kikerülnek ezek a Bibliák, gondolom itt Magyarországon kisebb a keret erre.


Remélem így választ kaptál a kérdésedre.


Üdv. Péter

2011. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért van, mert gyakori, hogy valaki egy hotelszobában lesz öngyilkos, és ezt akarják elkerülni azzal, hogy Bibliát tesznek a szobába, hogy az "erőt adjon" a reményteleneknek, már amennyire erőt adhat egy többezer éves barbár szöveg. Ez mára hagyomány lett, nem hinném, hogy minden hotel tulajdonos tudná az eredetét. Én egyébként eddig mindenhol találtam Bibliát, pedig nem is hotelban szoktam megszállni, hanem valami kis olcsó panzióban.


A kémkedés dolog meg baromság.

2011. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!