Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A SPAR jele (zöld fenyőfa),...

A SPAR jele (zöld fenyőfa), vajon egy szabadkőműves jelet takar?

Figyelt kérdés

[link]


Egyértelműen kivehető a piramis.


2011. okt. 27. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

inkább te keress rá arra, hogy 'összeesküvés elmélet'.

egy téged is jól behülyített ;)


nézz utána, hogy kik a szabadkőművesek, miért alakultak, mik a mozgalmuk céljai.....

és rájössz, hogy meglehetősen túl van misztifikálva a dolog.

ugye nehéz bekerülni, kívülállók nem tudják, hogy mi folyik egy-egy szabadkőműves gyűlésen, és ez sokaknak b.ssza a csőrét, és elkezdenek összeesküvés elméleteket gyártani.

2011. okt. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ne nagyon higyjetek ezeknek... Véletlen egybeesés. Dan Brown is több helyen írja, hogy ezek 99%-ban csak konspirációs teóriák, valóságalap nélkül.
2011. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező én azt nem értem,hogy mi lenne az értelme annak,hogy rejtett jeleket rakjanak bele bizonyos dolgokba? elmagyaráznád ezt nekem? tényleg kíváncsi lennék a felfogásodra.Mert szerintem akik tagjai a szabad kőművességnek,azok tisztában vannak önmagukkal,azzal,hogy mit miért tesznek,mit akarnak elérni.ezért fölösleges jeleket rakniuk bármibe is.ha ez valami okkultista underground szervezet,akkor pont,hogy még utalásokat sem fognak kirakni nyilvánosan sehova önmagukra vonatkozóan,hiszen ezzel is csak magukra terelnék a figyelmet.egymásnak meg minek jeleznének? az sem lenne értelmes indok erre,hogy a zsidókkal hozzák őket összefüggésbe.sok biznisz a zsidók kezében van a világon,bankok,egyéb intézmények,ebben nincs semmi titok.ők szépen lehúzzák a népet,és örülnek maguknak,de mi lenne nekik a pláne ezekben a titkos jelekben? azt mondjuk megértem,hogy a szabad elveik miatt piszkálják a keresztény egyház csőrét,dehát az egyház sok mindennel hadilábon áll ilyen értelemben,ami önállóságra,vagy az elveikkel ellentétes gondolkodásra,életvitelre sarkallhatja az embereket.ezért igyekeznek veszélyesnek,és sátáninak titulálni ezeket a dolgokat,mert félnek,hogy kicsúszik az irányítás a kezük alól.
2011. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem igen mivel az egykoron Pesten működő közérthálózatot köztudottan zsidók vásárolták föl kárpótlási jegyekkel és na melyik cég is volt az.....a spar


Ajánlom figyelmedbe A háború a nemzet ellen illetve A Titkos társaságok című című dokumentum filmet.

Feltétlen nézd meg ezekből mindent megtudhatsz!

2011. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!