Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beleroskadok a keresztembe!...

Beleroskadok a keresztembe! Ebből hogyan lesz kiút? Öngyilkossággal?

Figyelt kérdés

Sajnos az igazság nem mindig jó, nem mindig kellemes,

és ez való igaz! Úgy gondolom, engem az Úr a mostani

életemben szerelem nélkül küldött a földre, illetve

ez az az ár, amit fel kell áldoznom! S nem tudok ezzel

a tudattal együttélni, én képtelen vagyok nélküle élni,

ugye nem egyedül kell leélnem az egész életemet kimaradva

a szeretkezés, a gyermekáldás, a család öröméből?!

Számomra ez hatalmas áldozat lenne, ugye nem?!

Írjon, aki volt hasonló helyzetben, vagy úgy érzi,

hasonló a sorsa! Mondtak-e már pl. neked olyat, hogy

életedben nem lesz párod, hogy esett, hogyan dolgoztad

fel, hogyan léptél tovább?! Úgy érzem, ez a tudat elveszi

az életemet, az örömömet, mindent. Mit tegyek?

Első hallomásra nyilván nevetségesnek tartod, de ez nagyon

is komoly baj, akinek már volt partnere, szerintem könnyen

dumál!


2011. nov. 10. 23:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jaj, szia! Ne aggódj, lessz párod! Én is éreztem már így,nagyon sz@r volt,depis voltam,lefogytam,de aztán rendeződött,találkoztam valakivel.Mindenkinek van egy párja,légy rajta,hogy megtaláld.Én 2 évig voltam egyedül. Járj el szórakozni, akár neten is ismerkedhetsz,menj el fodrászhoz,kozmetikushoz,sportolni,szolizni,és ne foglalkozz mások hülye hozzáálásával,rosszindulatával!
2011. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Van aki csak 35-40 éves kora után jár szerencsével. Kb. jobb később mint soha.

Persze olyan is van, aki alkalmatlan a társas életre, de ez egy más kérdés.

2011. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy lányhoz ilyen szöveggel mész, hogy a keresztem meg az Úr, akkor tuti nem lesz párod.
2011. nov. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 eric_one ***** válasza:
100%

"A derűs keresztyén ajánlás a hithez. Amint a kirakat elé állsz megnézni, mi mindent lehet ott venni, éppen úgy tekintenek az emberek az arcodra, vajon mi is lakik a szívedben."


Talán egy kicsit több hittel ragadd meg Isten igéreteit, ne aggodalmaskodj a holnap miatt mert az Isten a holnapi nap felett is uralkodik. Rendezd el a lelkedben is a dolgokat, az ilyen emberek felől jövő beszédeket pedig tagadd meg a Jézus nevében. Legelsőként pedig írj ide üzenetként magadról egy pozitív megvallást is. :-)

2011. nov. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kérjetek és adatik

Zörgessetek és megnyittatik"

2011. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök, hogy feltetted a kérdést, ne félj, van remény! Nekem nagyon nehéz volt feleséget találnom, 5 évembe és sok változásba került. De megérte, mert most boldog házasságban élek, és az életem más területein is rengeteget fejlődtem.


Fontos az ima, ahogy a többiek írják, de az is nagyon fontos, hogy tegyél érte! Derítsd ki, hogy milyen lányok tetszenek, és figyeld meg őket, hogy milyen férfiakkal járnak! Ezután tegyél meg mindent, hogy te is legyél olyan vonzó egy nő számára!


Amúgy ha van még kérdésed, írj egy emailt, szívesen segítek.

2011. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Remélem az eddigi válaszolóknak nálad igaza lesz. Nekem nem jött össze és beletörődtem.
2011. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én ugyanebben a helyzetben vagyok, viszont én már hosszú ideje nem érzem a szerelem hiányát, és nem is kell magam mellé senki, én egyedül érzem jól magam.


Íme Pál leveléből egy részlet:

"Mert szeretném, ha minden ember úgy volna, mint én magam is; de kinek kinek tulajdon kegyelmi ajándéka vagyon Istentől, egynek így, másnak pedig úgy." - 1Kor 7,7


Itt a kegyelmi ajándékon van a hangsúly, ugyanis van, akinek ez a kegyelmi ajándéka, hogy egyedül éli le az életét. Furcsa ajándék, mert szenvedéssel jár, de biztos jó oka van annak, hogy ilyen ajándékot kap az ember.


Áldás, békesség!

Mihály

2011. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző: ne törődj bele! Isten neked is szánt társat vagy papi hivatást. Bízz az Úrban!
2011. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy. Én 33 éves koromban találtam meg a társam. De nekünk lehet, hogy azt kell feldolgoznunk, hogy nem lehet gyermekünk. Vagy legalábbis jelenleg úgy néz ki, hogy az Úr (még) nem áldott meg bennünket ezen a téren. Ezt mi most még nem tudhatjuk, ahogy talán Te sem. Talán olyan feladatot bízd Rád az Úr, amiben ki tudsz teljesedni. És hidd el, én sem beszélek könnyen. (A gyermek hiánya miatt merem ezt állítani.)


Az öngyilkosságot pedig légy kedves elfelejteni!


"hű az Isten, aki nem hágy titeket feljebb kísértetni, mint elszenvedhetitek; sőt a kísértéssel egyetemben a kimenekedést is megadja majd, hogy elszenvedhessétek." 1Kor 10:13

2011. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!