Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből kiút?

Pánikbetegségből kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tavaly januárban lettem pánikbeteg.Februárban magántanuló lettem, mert nagyon elhatalmasodott fölöttem.Akkor elhatároztuk, hogy megkeressük a gyógymódot.Kb. 20 orvos látott ez alatt az idő alatt és senki nem tudott segíteni.Kipróbáltak rajtam 5 féle nyugtatót, homeopátiás szereket (sedatif pc, neuroptim) ginzeng ampullákat nyugtató teafüveket szédülés elleni szabadgyök lekötő kapszulákat vitaminokat stb stb stb....Ez mellett számtalan életmódbeli tanácsot is kaptam ami az étkezést, testmozgást, meditációt stb-t illeti és semmi de semmi nem segített.Szeptemberben elkezdtem járni iskolába, és idáig minden egyes nap úgy mentem el, hogy az alatt a 8-9 óra alatt végig remeg a kezem izzad a tenyerem és ájulás érzetem van a szédülés miatt.Ezek mellé nem ritkán társul homályos látás fejfájás hányinger és egyebek.Kivizsgáláson természetesen voltam, tökéletesen rendben van mindenem, tetőtől talpig.Most már úgy érzem, hogy nem bírom tovább csinálni, nem bírok elmenni iskolába.Hihetetlenül akarom és tudom, hogy meg kell csinálnom de rettegek.Életem folyamán rengeteg olyan dolog történt ami nagyon megterhelő.Pl. agyműtétek halálesetek és most még ez mellé társult az is, hogy elköltöztünk 2 órát kell buszoznom naponta és 1,5 órát várakozni a hidegben.Van egy tanárom aki engem okol a pánikbetegségem miatt és az is előfordul, hogy megaláz ez miatt.

Fogalmam sincs mi tévő legyek...Már mindent megcsináltam amit az a 20 orvos mondott.Semmi nem segített rajtam.Lassan egy éve minden nap rosszul vagyok éjjel-nappal.Ha itthon vagyok kevésbé, az iskolába úgy érzem meghalok.

Szóval most már tényleg nem tudom, hogy mit tehetnék...Ha esetleg valakinek van olyan ötlete amit még nem próbáltam az kérem írjon.Bocsánat ha valamit kihagytam próbáltam összefoglalni a helyzetem...

17/lány


2011. nov. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívből ajánlom a Bach-virágterápiát.

[link]

2011. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crv válasza:
1 mg-os xanax az nagyon lenyugtat mondjuk napi 2-3-at elosztva szednél.próbáld átgondolni mitől is rettegsz.és azt kimagyarázni a fejedből hogy nem történik meg.pozitívvá alakítani az egész gondolkodásod.próbáld magad lekötni vmivel és rájönni hogy az élet szép és sok sok évig még élvezed majd .siekrülni fog kijutnod.én is még bennevagyok a betegségbe halván gyengén de voltam olyan rottyon hogy azt hittem soha nem lesz vége és tönkremegy az életem :S
2011. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En igy hirtelen semmilyen otletet nem tudok irni, de szivesen beszelgetek veled ha irsz privatot, en is ilyenben szenvedek.

20/lany

2011. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj privátba üzenetet, megadom az e-mail címem. Nagy valószínűséggel tudok segíteni, én is pánikbeteg voltam és elég súlyos tüneteim voltak közel 1 éven át! Kigyógyultam belőle és gyógyszert sem szedek már!

2011. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!