Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki hirtelen muszlim akar lenni és egyszerre két nőt akar tartani?

Figyelt kérdés
A párom a minap állt elő ezzel, teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mért van ez. Azt mondta van egy másik lány is, aki benne van ebben. Ahhoz, hogy valaki muszlim legyen nem csak ez tartozik bele. Én viszont nem akarok senkivel se osztozni rajta. Most mit tegyek?
2011. nov. 11. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy ott hagyod vagy felhagy ezzel, helyedbe az elsőt választanám
2011. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy neked ez nem pálya.

Vagy legyen teljesen muszlim és akkor kezit csókolom, te lelépsz, vagy ha akar téged, akkor meg felejtse el ezt az egészet!

2011. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég kreatívan közölte, hogy szeretője van. :)

Nem gondolnám komolyan ezt a muszlimos dolgot. Sőt szerintem az a nő sincs, csak felmerülhetett benne, hogy mit szólnál ha hárman lennétek.

2011. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

figyelj nem megy egyik napról a másikra az,hogy muszlim legyen az ember ki van zára.(nekem arab a párom ,tudom hogy megy az ilyen,kettő nem is tarthatna muszlimként sem két nőt ha erre nem méltó,ha nem úgy viselkedik,ha nem tudja mindkettőt eltartani anyagilag.(ház,arany,gyémántgyűrű,stb.stb.)és mivel Magyarországon vagyunk ,hivatalosan sem tehetné meg.)

szóval marad az,hogy te elhagyod és keresel egy rendes férfit aki nem akar szeretőt tartani.

más részről nem is lenne igazi muszlim hiszen nem ez a vallás fő alkotóeleme.

2011. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és hálistennek az én páromnak muszlimként sem jut eszébe amúgy.
2011. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Koranban szerepel, hogy lehet 4 felesege, de akkor amikor a neje meddo, nem teljesiti a Noi szerepet, tehat haztartas stb., vagy pedig megvaltoztak az erzelmei, es mar nem erezz iranta. Ekkor van lehetosege arra, hogy elvalljon, de a feleseg beleegyezik, akkor megnosul es a ket felesegevel fog egyutt elni, ez lehet kozos, de lehet kulon otthonban is.

Ebben semmi felelmetes nincs. Az iszlam vallas nem rossz, talan ismerkedj ezzel a vallassal, a Korannal, de ne az emberek szokasabol indulj ki. Ha szereted a parodat, akkor tamogasd abban, hogy megtalalja a sajat hitet, a lelki bekesseget!

2011. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem már az sokat elmond a hitéről, hogy annak a 3.iknak mondta meg először nem a barátnőjének.
2011. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Menekülj!

Ez is csak egy jó kis kifogás, hogy több lukat tömhessen!

2011. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Szerintem hagyd ott mihamarabb a fickót, ha ez így nagyon rossz neki.

Nem tudjuk, hogy miért akar muszlim lenni a párod: azért-e, mert megtetszett neki az a vallás, vagy azért, hogy több felesége lehessen.

Ha a második lehetőség áll fenn, akkor nem kár érte, ha otthagyod.

Ha van muszlim ismerősöd, kérd meg, hogy beszéljen a pároddal, és derítse ki, hogy ez a fickó most tényleg szívből akar muszlim lenni, vagy azért, hogy több felesége lehessen.

Ha az első lehetőség áll fenn, akkor nembiztos, hogy ott kéne hagynod a fickót, de ha úgyérzed, hogy az ő új elvárásainak, mivel valószínűleg meg fog változni az elvárásai veled szemben nem tudsz megfelelni,akkor nincs mit tenni, othagyod a fickót.

Én otthagynám, de ez a te döntésed.

Üdv: 29/L

2011. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jo volt olvasni a valaszokat.
2014. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!