Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlanátok katolikus templomo...

Ajánlanátok katolikus templomot (vagy atyát), aki a templomi esküvő előtt megkeresztelne 3-4 hónapon belül?

Figyelt kérdés

3 hónapos lányunkat kereszteltetnénk,és szeretnénk most már Isten áldását kérni a házasságunkra,ezért az elhatározás férjemmel,hogy pótoljuk a templomi esküvőnket!

Bevásárlóközpontokban dolgoztunk este 8-9 óráig tartó nyitva tartással mindketten,ezért nem tudtunk eljárni keresztelésre felkészítésre (erre csak én),illetve az 1 évesnek hirdetett jegyesoktatásra.

Mielőtt félreértené valaki: nem hirtelen elhatározás,12 évig katolikus szellemű iskolába jártam,és többet voltam misén,mint sok megkeresztelt katolikus...,egyszerűen maga a szertartás hiányzott,ami másnak babaként megadatott...


2011. nov. 15. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszi a visszajelzést! Istennek legyen hála!!


Bocs, hogy nem írtam anno vissza a privátodra, "kissé" megborult az életem, de remélem azóta már választ kaptál minden kérdésedre. :)

2012. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szükségem lesz eme "segítségre"..
2014. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!