Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikus hit szerint is...

A katolikus hit szerint is lesz elragadtatás? Vagy ők nem hisznek ebben?

Figyelt kérdés
Őszintén suólva nem bánnám ha igaz lenne, szivesen húznám már a csikot a földről...
2011. dec. 4. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
ha türelmetlen vagy cián tablette vagy menj katonának
2011. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bűn nélkül kellene....
2011. dec. 4. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a katolikusok hajlamosak összemosni az elragadtatást az utolsó ítélettel és a második eljövetellel. Olvasd el ezt ha érdekel:

[link]


Egyébként én is katolikus vagyok és a link is egy katolikus újságból van.

2011. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De egyébként ha így gondolsz a világra akkor valószínűleg valamit rosszul csinálsz. Itt a földön van lehetőségünk érdemeket gyűjteni és lelkeket menteni, ezt az időt ki kell használni, és inkább örülnöd kellene hogy még kapsz lehetőséget. És Isten ezt az itt töltött időt is örömtelivé tudja tenni.
2011. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hm, érdekes. utolsó válaszadónak: mentettem meg már jó pár lelket...nyomtam a rózsafüzért szépen, heti 4 misére is jártam. őszintén szólva szivesen lennék apáca is, egyik énem az lenne, de vhogy mégsem tudnám elképzelni, nagyon nem olyan vagyok. Másik oldalról meg jó szar egy életem van, egy nagy fos volt mindig is. 27 éves vagyok, és mára már nagyon belefáradtam. Képességem nincs semmire, utcaseprői munkát meg nagyon emgalázónak érezném. Az emberek állandóan csak kigúnyolnak és cseszegetnek, hülyére vesznek, röhögnek rajtam, nagyon elegem van. Már 16 évesen öngyilkosságon gondolkodtam. Ahelyett h jobb lenne vmi mindig csak rosszabb. Nincs lehetőségem kb semmire egy gyári munkát kivéve, de sajna valószínű ott sem állnám meg a helyem. ÁÉlló munkát nem birok, mert kb még misén is ha állni kell már 1 perc állás utn olyan mitnha ketté akarna szaakdni a derekam. Még ennnyit sem tudok elviselni. Szocális fóbiám van ami kezd lassan agóra fóbiává is válni+depresszió, meg mi egymás. És közben persze jöna társadalmi nyomás h férj és gyerek. Csoda h van egy pasim aki mindezen problmáim ellenére elfogad. De nem nagyon merem szegény éltetét egy ilyen magamfajtával tönkretenni, a havi 30 ezer forintot kereső feketemunkámmal, és az állandó iodegeskedésemmel, merth főnököm is cseszeget, éjjel nappal dolgoztata ingyen. + még amunkám sem tudom tökéletesn csinálni, anyir anem értek ahhoz sem, nem nagyoopn megy. szóvla csak sikertelenség sikertelenség hátán.

lehet h most ezt az időszakodat éled h állandóan imádkozol, mented alelkedet, de sajna za ilyen időszakok elmúlnak. És ott a mindennapi gond, az, h a kenyeret meg kell keresni, és ahhoz h megtudjam keresni, vmit csinálni kell.

2011. dec. 5. 12:43
 6/14 A kérdező kommentje:
10 perc állás, nem 1
2011. dec. 5. 12:45
 7/14 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen csak az érdekel most h azt a szerencsétlen 30 ezret magam termeljem ki, mert a rabszolgatartó főököm pokollá teszi az életemet, nagyon szörnyű, sosem gyűlöltem még embert, de ezt az embert nagyon gyűlölöm, köszönhető ez annak, h kapzsi mohó smucig ember, szarba se nézi amunkást, pokol minden nyavaláys napom amióta rámszállt.
2011. dec. 5. 12:46
 8/14 A kérdező kommentje:

szóval sajnos most ezzel kell foglalkoznom :((((((((

mindig azt mondom, adjon már Isten neki is egy kis szenvedést h azzal foglalkozzon és ne engem cseszegessen

2011. dec. 5. 12:47
 9/14 A kérdező kommentje:

egyébkétn közben már rájöttem, h nem lesz semmiféle elragadtatás, vagyis ha lesz is az nem a nagy nyomorúság előtt...van ez az élő Isten nagy pecsétjének felvétele, amit csinálok is, ez pedig ugye csak az antikrisztusi idők alatt nyújt védelmet (vagy épp vértanuságra pecsétel le)


egyébként meg isten az igazak életét sosem teszi örömmé itt a földön.épp ez benne a lényeg...igy tud majd igazságosan jót adni, szóval valahol örülni kellene a szenvedős életnek. A szentek pl. kérték a szenvedést.

2011. dec. 5. 12:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia


Azért ilyen rossz a sorsunk mer az utolsó idők vannak.

A Biblia szerint Jézus a nagy nyomorúságos idők után jön el az utolsó napon.

Ezért nem hiszem hogy lesz elragadtatás mer ellentmond Krisztus második eljövetelével.

A főnöködet meg ne utáld mer Jézus szeretetre és megbocsátásra tanított minket.

Inkább keress másik munkahelyet és legyen több önbizalmad.

Én sem értek semmihez de Istennél semmi sem lehetetlen.

Imádkozzál és kérjél és megadatik.

2011. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!