Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen gyülekezetbe lenne...

Milyen gyülekezetbe lenne érdemes járnom? Mi az ami q fiataloknak igazán bevált?

Figyelt kérdés
Hivő vagyok, hiszek Istenben, de n tudom igazán gyakorolni, mert nem találtam meg az igazán nekem való gyulekezetet, pedig igazán szeretnék tartozni valahová. Kérnek ebben pici segitseget, tapasztalatot 25L
2012. febr. 1. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel ex hitgyülis vagy így ajánlanám még a Budapesti Autonóm Gyülekezetet is, ők is a hitgyüliből váltak ki:


[link]

2012. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.....
2012. febr. 1. 21:25
 13/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy otthagytad a hit gyülit, még nem muszáj egyből olyan helyre menned, ahol csípőből utálják őket.

A Golgota tényleg jó, csak az a baj vele, hogy elég nagy, tehát ha csak úgy odamész, valószínűleg elveszettnek fogod érezni magad. Ha sikerül csatlakoznod házicsoporthoz, az nagy segítség. A többit nem ismerem.

Egyébként én is jártam hit gyülibe egy darabig, a férjem a mai napig jár, nekem nem jött be, de ez nem okoz köztünk semmi konfliktust. Ilyen is van.

2012. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor ti szerencsések vagytok,ez általában nem szokott így lenni.Azért,mert jártam HGY-be nem szeretnék utálkozni,meg olyan helyre járni ahol utálkoznak,mert szerintem nem kell erről szólnia vagyis nem erről kéne.Én csak egyszerűen ott sok mindennel nem értek egyet és szélsőségesnek tartom.Ennyi
2012. febr. 2. 11:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát én ajánlom, hogy a településen, ahol élsz nézz be néhány templomi istentiszteletre... (evangélikus, református) Lehet, hogy megtetszene. Jól követhető a liturgia. Biztosan állíthatom, hogy az evangélikus gyülekezetek befogadóak s ha egypárszor csak benézel az nem jelent semmi kötelességet, nem igaz? :)
2012. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A csücsopot NAGYON ajánlom én is!!

Isten áldjon, hagyd, hogy Ő vezessen!

2012. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én mormon vagyok. Szerintem jó. Próbáld ki.

Semmit sem veszthetsz. :-)


www.jezuskrisztusegyhaza.hu

2012. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!