Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mért bűn ha valaki meleg? Ez...

Mért bűn ha valaki meleg? Ez értelmetlenség!

Figyelt kérdés

Szerintem ezt csak az egyház találta ki, és a Biblia máshogy értelmezi...

Ateisták kíméljenek!



2012. febr. 6. 23:49
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan dolog,hogy aki elítéli annak a szemében bűn.Természetellenes,ez tény,de egy születésétől fogva vak,vagy béna embert senki sem ítél el,pedig ugyanúgy természetellenes.Nyilván egy homokosnak sem jó érzés,hogy kitaszítják,belekötnek,kiröhögik,tehát ha olyan könnyű lenne neki az ellenkező nemet szeretni,akkor minden bizonnyal változtatna a szexuális orientációján.

30/F

2012. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Én a 16:30-as vagyok. Nem azt írtam hogy ha valaki erőlteti akkor saját magától megszabadulhat, hanem azt hogy hallottam már olyanról aki megszabadult (konkrétan a leszbikusságból). De nem magától szabadult meg hanem Isten szabadította meg.

Nem örülök neki hogy rosszat kívántál a lányomnak de én viszont akkor is azt kívánom Neked hogy áldjon meg Téged Isten minden jóval!

2012. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges megszabadulni ettől a hajlamtól. Csak rajtad múlik, te vagy a felelős az életedért. Dönthetsz úgy is, hogy elfogadod. Ne érdekeljen, hogy mit szól hozzá az egyház, a lényeg, hogy Te tudd, mit akarsz. De ha melegként élsz, akkor azért ne reklámozd, ez a minimum.
2012. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy a 18 éves srác válaszát miér törölték ki.
2012. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam "a szabadulás van ebből" témában, hogy minden sikeres bizonyságra jut egy ellenbizonyság is. Kitartó imádkozás ellenére sem változott a dolog, aztán öngyilkossági kísérlet, tönkre tett életek. Nyilván a szexuális orientáció a személyiségünk része, az identitásunké és nagyon összetett. Visszatérve a Bibliára egyetlen egy példa sincs benne, ami igazolná, hogy a szexuális orientáció változtatható.(Nem űztek ki melegből démont, nem írtak az apostolok arról, hogy valaki meleg volt aztán megházasodott mert heteró lett.) Gondolkodjunk egy kicsit egy heteró tudna meleg lenni? Átváltoztatható meleggé? Nem! Még a kereszthordozás példázta is jobban értelmezhető erre a jelenségre, mint a szabadulás megváltozás. Tehát önmagában az, hogy valaki meleg nem bűn.
2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Egy heteronak nem is kell meleggé változnia, mert a heteroszexualitás a természetes.

Érdekes kérdés, hogy bűn-e vagy nem. Talán nem ennyire szűk, vallásos keretek között kellene gondolkodni. Mert ha bemeséled magadnak, hogy valami bűn, akkor állandóan rossz érzés kerít hatalmába. Nem az egyház, hanem te döntöd el, milyen értékrend alapján élsz.

Bár ki nem állhatom a melegeket, szóval még véletlenül se akarom védeni őket. Csak elmondtam a véleményem.

2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

#35


Megjegyezném, hogy nekem az egyik ismerősöm édesanyja 40 éves korára változott homová heteroból...addig felnevelt egy lányt és "boldogan" élt a férjével...ezt csak azért írtam, hogy tudd, a változtatás csak egy döntés, de mint tudjuk, iszonyat mód nehéz.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:

az állam azt akarja hogy a népesség szaporodjon,

sok ember vegyen fel kölcsönt,és a dupláját fizessék vissza,sokan fizessenek adót

az állam is az emberekből él meg

ezzel azt akarom mondani,h NEM ISTEN,az ember programozta bele a másik emberbe,hogy ez bűn,tilos

ez a népek a sivatagban,a kihalás szélén teória is megállja a helyét,féltek az emberek attól hogy kihal a fajtájuk,ezért beléjük beszélték h ez bűn,"csak asszonnyal háljon,majd annak gyermeket nemezzen a férfi" és mikor máshoz nem tudtak folyamodni,mással nem tudtak ijesztgetni,azt is bemagyarázták h ez Isten előtt is bűn.

Az igazi papok tudják h ez nem bűn,hiszen köztük elég sok homoszexuális is van,meg pedofil is,de az megint más kateg!

2012. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Mért törölték a válaszom?????


Egy melegnek nem lehet véleménye? Nem pont a melegeknek kéne ez ügyben szót emelni? Ítéljünk el valakiket, de úgy, hogy azok ne védekezhessenek! Gyönyörű!


Éljen az igazság a Földön!

2012. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Télleg furcsa, hogy törölték a válaszod, pedig semmi uszító nem volt benne (a 23 éves meleg srác válasza), bocs a kérdésrét de itt kik és mi alapján moderálnak? Vagy a kérdező is töröltetheti?
2012. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!