Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten nem teljesít egy...

Ha Isten nem teljesít egy kérést, annak mi lehet az oka? Vagy csak idő kérdése?

Figyelt kérdés
:(
2012. márc. 12. 22:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Kedves Kérdező!

Ennek sok oka lehet: vagy nem az a megoldás az adot problémára, amit kérsz, vagy még nem vagy érett az adott dologra pl. házasság, vagy egyszerűen csak türelmesen kell várni, mert még nem jött el az adott dolognak az ideje.

A kommentjeidből nekem az jött le, hogy vannak bizonyos személyes problémáid: fontos, hogy a problémáink megoldása érdekében mi is tegyünk meg mindent, amit csak lehetséges.

Ha gondolod, írd meg privátban, hogy mik a problémáid, megpróbálok segíteni.

Üdv: Napirai

2012. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

19 Véletlenek nincsenek,az biztos,hogyha valamilyen dolog folyamatosan ismétlődik pl,annak oka van.Nem hinném,hogy Isten egyáltalán nem szólna bele az életbe.

20 Remélem,hogy annak,hogy ilyen sokat kellett várnom,valami jó jelentősége van és nem valami rossz:)A zaklatás nem marad el sosem a részemről.:D

21 Én türelmes vagyok,csak meg ne őrüljek közben a félelemtől.

2012. márc. 13. 22:31
 23/25 anonim ***** válasza:

"21 Én türelmes vagyok,csak meg ne őrüljek közben a félelemtől."


Ha félsz akkor valamit rosszul csinálsz. A félelem is egy bűn mert nem az a bűn amivel valakit megbántunk hanem ami eltávolít Istentől és ilyen a félelem is. Isten azt várja hogy bízzunk Benne és ne féljünk semmitől hiszen ha Isten mindenható és szeret minket akkor nincs mitől félnünk.

Ahogy Szent Pál mondja "az Istent szeretőknek minden javukra vális".

Persze tudom hogy a félelem egy érzelem amit vagy érez az ember vagy nem és nem lehet kontrollálni, de van lehetősége mindenkinek azt mondani hogy én nem akarok félni hanem bízni akarok Istenben. Ha én lennék a helyedben akkor valahányszor kezdeném érezni a félelmet, elkezdenék imádkozni bizalomért. Érdemes imádkozni ezért mert ha megkapja az ember akkor nagyon jó érzés úgy élni hogy már nem aggódik semmi miatt.


Ez egy nagyon jó ima:


AVILAI NAGY SZENT TERÉZ MONDÁSA


Semmi se zavarjon, semmi ne rémítsen, minden elmúlik, Isten nem változik. A türelem mindent elér, annak aki Istené, semmi sem hiányzik, Isten maga elég.

2012. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

23 Tudom,hogy sok bűnt követek el,de ezt azért csinálom,mert meg kell védenem magam,máskülönben sosem száll le rólam az,aki bántani akar és sokkal jobban megkárosodok,mintha nem csinálnék semmit.Ilyen alapon vesztes maradok,vagy vesztes maradok?Na,az a nagy kérdés,hogy ebből hogy mászok ki...

Köszi az imát,remélem,beválik.:)

2012. márc. 14. 15:58
 25/25 lsandor ***** válasza:
Tehát kedves kérdező, hogyha az imáid összhangban vannak a Bibliával és Isten szándékával, akkor mindenképpen számíthatsz a támogatására, hisz a Jakab 1: 17: "Minden jó adomány és minden tökéletes ajándék felülről való, mert az égi világosság Atyjától jön alá, és őnála nincsen változás, nem fordul, mint az árnyék."
2012. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!