Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Arab-magyar hazassagok,...

Arab-magyar hazassagok, parkapcsolatok feltetelei nehezsegei?

Figyelt kérdés
Parom arab, en magyar es itt elunk mind a ketten Budapesten. Meg nem elunk egyutt de tervezzuk, nagyon szeretjuk egymast.Kapcsolatunk elejen mar elvitt egy mecsetbe ahol osszeadtak minket, mert o komolyan gondolja velem es en is. Kereszteny a vallasom, o muszlim. Mostanaban meselni kezdett arrol hogy tobb olyan hazassag is van itt Magyarorszagon ahol mukodnek arab-magyar kapcsolatok es hogy tobb feleseg attert az iszlamra es kendot hord. Kerdezte hogy en is megtennem e, termeszetesen elotte meg szeretnem tudni ez mivel jar.Valaki hasonlo helyzetben van, vagy volt varom a valszat!Szeretnem mindent megtudni a hazassagokrol es szokasokrol!Koszonom

2012. ápr. 27. 22:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
koszonom hogy sokmindent megtudtam én is, hiszen én is arab ferfihoz mentem felesegul.Mi is nagyon szeretjuk egymast es noldogan elunk.
2014. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Regen irtad ki a kerdest, de jo olvasni a valaszokat. Mi lett azota?
2014. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
49%
Remélem, nem azért nem ír vissza a kérdés kiírója, mert rosszul végződött a kapcsolat. Ha privátban is, kérlek írj, hogy minden rendben van...
2017. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Jo regen nem irt ide senki de en most olvasgattam itt a dolgokat. Csak annyit szolnek hozza , hogy a ferjem sziriai 1991 ota vagyunk egyutt irt magyarorszagon volt az eskuvonk es 4 fiu gyermekunk van. Mi szeretjuk egymast nagyon de a feltekenysege meg mai napig meg maradt.....
2018. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!