Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Provokáció nélkül kérdezem:...

Provokáció nélkül kérdezem: mit tegyek, ha házasságig szűz maradok, de kiderül, hogy tök más a szexuális habitusunk a házastársammal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 20:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
21%
Ezért kell előbb ki próbálni.Ha cipőt veszek azt is fel próbálom előbb,aztán veszem meg.A szüzesség meg mire jó?de komolyan.
2012. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
De ha a barátnőm ragaszkodik ehhez... és nem használ az érvelés. És nem akarom elveszíteni, mert egyébként minden másban passzolunk... És nem áll kötélnek. Makacsul ragaszkodik ehhez.
2012. máj. 16. 21:06
 3/42 anonim ***** válasza:
36%

a szűz lány még a saját testét sem ismeri, nem tudja neki mi hogy a jó, mi nem, először nagy valószínűséggel nem is fogja élvezni. akár évekig...

de attól függetlenül egy nő mindig lefekszik a párjával.

szóval nem kell megijedni.

2012. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
15%

Kicsit lazíts a szabályokon. Legyél mondjuk csak az eljegyzésig szűz, azt fel tudjátok bontani, ha nem megy a szex.;)

Egyébként meg ezek a szabályok olyan korban születtek, amikor még szó sem volt szerelmi házasságokról, a nő neve a házasságban "kuss" volt, és a szerepe annyi volt, hogy gyerekeket szüljön, és a férje a kedvét lelje benne. Ha szűzen mész férjhez, akkor sajnos benne van a pakliban, hogy az ágyban nem lesz valami nagy élvezetben részed.

Tudod, vagy a kecske, vagy a káposzta.

2012. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, a barátnőmről van szó. Nem rólam. De - bocsánat - a kérdést hülyén fogalmaztam, inkább általánosságban... már nem tudom módosítani. 3. válaszoló, hogyhogy minden nő? Attól tartok, ő nem fog előbb, mint az esküvő...
2012. máj. 16. 21:14
 6/42 anonim ***** válasza:

3. vagyok

úgy értettem, amelyik nő szerelmes, vagy kapcs-függő, vagy már házas, úgy is lefekszik a párjával, ha neki nem jó, mert fél hogy megcsalják, vagy elhagyják, vagy mert neki így is jó, orgazmus nélkül.


tehát szex az lesz.

de ha egy hisztis valaki, jobb nem is elvenni. olyannal nem lesz szex.

2012. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy esküvő után lefekszik. Csak nem tudom, nem esünk-e pofira.
2012. máj. 16. 21:32
 8/42 anonim ***** válasza:

a testi érintkezés, szexualitás minden formáját elutasítja vagy csak magát az aktust? utóbbin kívül is lehet sok mást csinálni, amiből már kiderül, mennyire tudtok egymásra hangolódni az ágyban...


mennyi idős a barátnőd?

2012. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
22 és minden formáját elutasítja.
2012. máj. 16. 21:37
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

szerintem éretlen nemileg

nincsenek még ösztönei, nem kívánja.

sokakban is csak szex után alakul ki egyáltalán az ösztön.

2012. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!