Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok tenyleg ugy...

A muszlimok tenyleg ugy gondolkodnak, hogy ha, , hitetlennek" hazudnak az nem szamit bennek?!

Figyelt kérdés
Ha igy van , milyen vallas mar ez? Hazudni mindig minden korulmeny kozott mindenki szamara Bun!Ezt a muszlimok nem tudjak vagy nem akarjak tudni?

2012. jún. 7. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Tegnap nezegettem a dzsihadfigyelot...persze gondolom zsidok kezeben van az oldal, de ott talaltam ezt, hogy szerintuk a hitetlennek hazudni nem vetseg. "


innen fúj a szél...

a dzsihádfigyelő egy zsidó propagandaoldal. még pár éve ki merte rakni magáról a kedves zsidó barátunk, hogy ki ő, ma már elköltözött az oldal, és gondolom több szerkesztője lett, meg ha nem látszik hogy zsidók írják, akkor hihetőbb a dolog.

de bizonyára fel lennének háborodva, ha megkérdeznénk, hogy a zsidókat miért jogosítja fel isten pl csecsemőmészárlásra, ékszerlopásra és hasonló jótettekre az egyiptomi kivonuláskor, vagy nem tetszene nekik, ha olyanokat mondanánk, hogy minden zsidó egy hazug kapzsi bankár, vagy kommunista tömeggyilkos...

de beszélhetnénk még a club700ról, és az újszövetségről, vagy bármi más oldalról, ahonnan ontják a fiktív hülyeségeket az emberek


"Na ne nevettess már! Azt elfelejtetted mondani, hogy a hitetek terjesztését ti háborúnak tartjátok. Tehát a cél érdekében egy pogánynak szemrebbenés nélkül hazudhattok!


Üdv."


az is érdekes statisztikai adat, hogy a legtöbb ilyen hozzászóló egyszer sem olvasta el, vagy még csak bele se olvasott a koránba.


"utolso pont erre gondoltam en is, es igy mar ertheto miert csinaljak ezt.Felhaborito es elkeserito h nem az embert nezik az emberben!"


mondd, hogy nem ugyanez a mentalitás van jelen a kommunista kína terjeszkedésekor, a nacionalista izrael népirtásakor, a keresztények hódító háborúiban, vagy épp egy xy nagy vállalat nem így bánik az emberekkel, mikor munkaerőnek alkalmazza őket.

kifogást lehet keresni, hogy miért utálunk csoportokat, és egyszerűbb is így modellezni a világot, de az igazság kicsit sötétebb. a kedves keresztény/ateista szomszédod ugyanúgy átver/leszúr/szid/kersztbetesz neked, mint ahogyan xz csoport tagjai. az emberség belülről jön, a vallás csak táptalaj hozzá.


"A nem fanatikushivok is hazudozok.En ugy vettem eszre. Vallasuk moge bujnak ha valamit megtehetnek a neveben.Viszont ha olyanra faj a foguk , amit tilt a vallasuk egybol liberalis, atlagpolgarra vedlenek.

Na ez azamitol hanyinger kerulget?..pffff.mi is ennek a neve?kettos merce?"


nem, ezt úgy hívják hogy előítélet és általánosítás.

azaz xy zsidó megírta hogy a muszlimok rosszak = minden muszlim hazudik.

nem érzed kicsit nevetségesnek?

persze tény hogy az emberek nagy része hazudik, de az nem igaz, hogy ne létezne olyan, aki nem megrögzött hazudozó, még ha hazudott is életében előtte, vagy megtenné veszélyes helyzetben...

2012. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

utolso tok jokat irtal, kiveve az utolso pontot ....szemelyes tapasztalatom van nem zsido befolyas alatt allok. dont worry...\;)

azt a pontot cafolja mar nekem vki amirol a kerdes szol! a kerdes pedig adott...

2012. aug. 22. 16:24
 13/15 hypno ***** válasza:

A három kérdésed közül melyikre gondolsz? Mert


1. A moszlimok nem így gondolkodnak.

2. Az első kérdésre adott válaszból az következik, hogy erre már választ sem vársz.

3. Ezt a keresztények sem tudják, vagy akarják tudni.

2012. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet tapasztalatod arról hogy az összes muszlim hazudik.


ezzel gyakorlatilag válaszoltam is a kérdésre.


nem állíthatom azt, hogy minden zsidó kommunista mert pl kun béla az volt és "személyes tapasztalat"

ez nem személyes tapasztalat hanem általánosítás, még pedig pár negatív vélemény alapján.


ha ezt nem fogadod el akkor innentől kezdve értelmetlen bármit is mondani.

meg aztán a logikai csapda ot van, hogy ha én pl ismerek nem hazudós muszlimot, akkor arra bármikor rá lehet fogni hogy becsapott. visszafelé már nem így néz ki a kérdés, mert ha valaki egyszer hazudott, akkor nem azt nézzük, hogy 100 jótettet hajtott végre mellette.

és itt hiteles példaként lehetne feltüntetni, hogy miért ismerik többen az alkaidát a vörös félholdnál.

2012. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy muszlim az 'Istenére esküdött', hogy igazat mond, és kiderült, hogy elég nagy hazugságokat mondott.
2014. szept. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!