Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus vallásban az atya...

Katolikus vallásban az atya gyóntatáskor kérdezhet ilyet?

Figyelt kérdés
3 napos lelki gyakorlaton veszek részt. Ma van a 2. nap, és ma volt a gyóntatás. 66 éves nyugdíjas nő vagyok. szerintetek csak úgy, spontán, minden előzmény nélkül, hogy kérdezheti meg az atya, hogy mikor éltem utoljára szexuális életet? Szerintem ilyet nem kérdezhet. Mi a véleményetek erről? Szabad ilyet?
2012. jún. 26. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezett vissza:


- ÉS MAGA,ATYÁM???

2012. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mustafa33 ***** válasza:
Mert a lelkigyakorlat része az önmegtartóztatás.
2012. jún. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolsónak: azt értem, hogy a lelkigyakorlat része, de akkor úgy kérdezze meg, "hogy most a lelkigyakorlat alatt ugye nem .... stb......" - de az gyónás témájához semmi köze sem volt, csak jött a semmiből a kérdés.
2012. jún. 28. 15:57
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Ha legközelebb is felteszi, lehet, hogy visszakérdezek én is, ill. megkérdezem, hogy miért kíváncsi rá.
2012. jún. 28. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!