Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » SOS! Baj van! Múltkor elmentem...

SOS! Baj van! Múltkor elmentem keresztlevelet kérni, és láttam az anyakönyvet, hiba van benne, mert nem azok az emberek a keresztszüleim . Ki lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

És akik be voltak írva, őket ismered? Vagy teljesen ismeretlen nevek vannak ott? Nem lehet, hogy ők voltak ott a keresztelődön konkrétan, akik be vannak írva, és Te más rokont hívsz keresztszülő néven? Elő szokott fordulni, hogy valaki pl. nagynénit, nagybácsit így hív.


Ha valóban nem ők voltak ott és nem ők vállalták érted a felelősséget, akkor szólni kell a papnak, és gondolom szerezni tanúkat, akik jelen voltak a keresztelődön, hogy igazolják, kik azok, akik valóban ott és ígéretet tettek mint keresztszüleid.

2012. júl. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!