Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Házasság után?

Keresztények! Házasság után?

Figyelt kérdés

Akik házasság után vártak a lefekvéssel, később nem lett abból probléma h egy valakivel csinálja egész életében?

Főleg a férfiaknak nem okoz problémát h NEM ÉLTÉK KI MAGUKAT?



2012. júl. 9. 22:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én attól félek, h az ilyen férfiakra rátör a vmi olyasmi mint a farkaséhség kb a 10. házassági évforduló környékén...
2012. júl. 10. 11:05
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint rossz érv. Nagyon sok férfira rátör ez a farkaséhség 7-10 év házasság után, akiknek 4-5 vagy még több partnerük is volt előtte. Semmi köze a megelőző partnerek számának ahhoz hogy kihűl-e vagy nem hűl ki egy házasság.
2012. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Az olyan férfiakra, akikben Isten Lelke munkálkodik, nem fog rátörni a farkaséhség, mivel más törvényszerűségek szerint élik az életüket. Ők pontosan megvannak elégedve a feleségükkel, és hálát adnak érte az Úrnak.
2012. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én nem vagyok férfi, de nőként úgy képzelem (7 év házasság után) hogy ha érik is kísértések az embert (most beszéljünk őszintén, mindenkit ér kísértés, és harcunk van a bűnnel, az ördög bombázza a házasságot és az egyént is) szóval akkor is ott van Isten védelme, a kegyelem, a hit, és az Istenfélelem, szóval kisebb az esélye, hogy egy ilyen miatt valaki félrelép, és emiatt tönkremegy a házasság. Én mindig azt mondom a férjemnek, hogy egy ember szeretete nem elég ahhoz, hogy visszatartsa a bűntől (úgymond értem nem fogja megállni hogy ne csaljon meg ha olyan lenne) de Istentől való félelem, a bűntől való irtózás már lehet hogy meggátolja egy ilyen tett végrehajtásában.
2012. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg.
2012. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ha csak azért nem lép valaki félre, mert féli Istent, annak a házasságnak kapáltak, legyen az keresztény, vagy bármi más.
2012. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nem tudod te még mit hoz az élet. Ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor ne csodálkozz hogy rövid kapcsolataid lesznek, vagy jó hamar váláshoz vezet a házasságod. bizonyos esetben igen életmentő lehet az istenfélelem egy kapcsolatban. Ugyanis az igaz hogy ha hívő valaki, ha nem, emberek vagyunk érnek kísértések, és elbukhatunk.


nagyon naiv ember vagy, még fel kell nőnöd ehhez a kérdéshez. Persze ne érts félre nem kívánok neked semmi rosszat.

2012. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi felnövés nem kell ehhez, ha kísértés ér, megállom, de nem azért, mert félem Istent, hanem szeretem a párom, és ez rohadt nagy különbség. Ha csak azért nem csalnám meg, mert Isten haragjától félek, nem azért, mert becsülöm, tisztelem, szeretem azt, akivel vagyok, annak úgy mi értelme van, Isten megbocsát, viszont én magamnak nem. Nem nekem kell felnőni, csak el kell ezen gondolkozni, mit miért...
2012. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!