Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt egy látomásom. Nem tudom...

Volt egy látomásom. Nem tudom higgyek e benne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne.

Mi volt az?

2012. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
okoska, és többet nem árulnál el belőle?
2012. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Ez a történés nem most, hanem sok éve volt. Mai napig megmaradt az emlékezetemben, eszembe jutott megint. Nem mi értelme lehetett.

Akkor még nem ismertem a Bibliát, minden elvont dologtól távol voltam.

A látomás előtti éjjel fura álmom volt, oly nagy hatással volt rám, hogy szégyen, de féltem.

Másnap ledőltem, elgondolkodtam az álmomon, és akkor kép formájában meg jelent a látomás.

Megjelent egy mint egy gyönyörű táj, egy hegy fákkal, és fehér színű kinyílt virágok amelyek becsukódtak, kinyíltak, becsukódtak, többször egymás után.

A legérdekesebb, hogy ez a kép olyan volt mint a föld, de mintha nem az lenne, mert gyönyörű szikrázóan tiszta volt minden fényben úszott.

A későbbiekben jött be az, hogy ott nem volt éjszaka, mert amikor a virágok becsukták szirmaikat, akkor is világos volt.

Hát ennyi. Nem tudom mi volt ez.

2012. szept. 22. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Az álmodra lehet, hogy kíváncsibb lennék...


Először is, a Biblia nem elvont dolog...

"Nem mi értelme lehetett." Na, számomra meg ennek a mondatnak nincs értelme.


Vissza a "látomásodra", bár ez a szituációt figyelembe véve, elképzelhető, hogy elaludtál.

De mindent félre téve, ha valóban egy látomás volt, akkor ennek már a te életedben szerintem be kellett volna következnie, tekintettel, hogy azt mondtad, hogy évekkel ezelőtt volt. Ha már a Bibliát felhoztad, nekem erről egy dolog jut eszembe:


Jel 21. részből:

"23. És a városnak nincs szüksége a napra, sem a holdra, hogy világítsanak benne; mert az Isten dicsősége megvilágosította azt, és annak szövétneke a Bárány.

24. És a pogányok, a kik megtartatnak, annak világosságában járnak; és a föld királyai az ő dicsőségöket és tisztességöket abba viszik.

25. És annak kapui be nem záratnak nappal (éjszaka ugyanis ott nem lesz);"

2012. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igen azt akartam írni, hogy a Bibliát nem olvastam. Tehát nem olvastam még a Jelenések könyvét, kicsit később kezdtem el az olvasását.

Az álmomat szándékosan nem akartam leírni, mert talán hihetetlen, az olyan volt mintha nem álom lett volna.

Olyan mint amikor mélyen elalszom, és attól fogva nem tudok magamról. Most már arra gondolok, hogy akkor a lelkem elvált a testemtől, vagy elhagyta a testem, és tudtam, hogy én vagyok, és azt is, hogy nem a földön vagyok. A lelkem addig amíg nem volt a testemben, semmit nem tudtam arról. hogy az anyagi testem egyáltalán létezik. Aztán hirtelen a testembem voltam.

Sokáig féltem mert kiszolgáltatottnak éreztem magam.

2012. szept. 22. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!