Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok Jehova Tanúiról?

Mit gondoltok Jehova Tanúiról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 22:16
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
38%
Rendes emberek!!!!!!!!!!
2009. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%

SEMMIT!... :-))


Mindenki azt csinál, amit akar, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy miben hisz illetve miben nem hisz.


Ugyanígy vagyok a keresztényekkel, muszlimokkal, buddhistákkal, stb. is.


Örülök, hogy VANNAK, mert minél több vallás van a Földön, annál színesebb a világunk, annál több választási lehetőségem van.


Amúgy nekem szimpatikusak, mert akiket ismerek, azok rendkívül családszerető emberek, becsületesek, szorgalmasan dolgoznak. Semmi bajom velük! :D

2009. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

hát, én annyit tudok róluk, hogy volt egy osztálytársam, akik jehovások voltak, és mikuláskor nem engedték a szülei, hogy részt vegyen az osztálymikulásban, vagyis hogy ajándékot veszünk egymásnak. mert tiltja a vallásuk az ünnepeken való részvételt, meg a születésnapok és névnapok megünneplését.

amúgy normális csajszi volt, nem elvakult vallásos, ugyanolyan, mint bármelyikünk. jó lett volna, ha beszél egyszer az osztálynak a vallásáról, mert szerintem nem sokat tudott róla senki. bár azt meg egyesek lehet úgy értelmezték volna, hogy téríteni akar.

és a vérátömlesztés is tilos náluk, ez butaság szerintem:S

2009. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kicsit szektásak.
2009. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%
Menekülök,ha megállítanak az utcán...
2009. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%
JT voltam, de otthagytam ezt a vallást (kb 6 éve), azóta apám nem beszél velem. Meg még a többség, aki ezt a vallást gyakorolja, és ismertem előtte. Ezek után nincs róluk jó véleményem. Minden rosszindulat nélkül mondom: egy szekta. Nem kérek belőle.
2009. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
63%
Gyerekek beoltása és a vérvétel tilos, tévé tilos, tériteni viszont kötelező.
2009. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
gyerekek beoltása, vérvétel, tévé tilos....ezt honnan tudod?
2009. aug. 8. 22:58
 9/37 anonim válasza:
55%

[link]



A legelső válaszoló vagyok!!!!!!!!!

2009. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
Ha jönnek téríteni kulturáltan elküldöm őket,ha nem értenek a szóból akkor én is bedurvulok,nem tetszik az erőszakosságuk.Ha szükségem lesz rájuk majd meg keresem őket,addig várjanak.
2009. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!