Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A "Mit tanít valójában a...

A "Mit tanít valójában a Biblia"című Jehova Tanúi kiadványt nem volna helyesebb úgy elnevezni, hogy "Mit tanít valójában a Biblia-Jehova Tanúi szerint"?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 22:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

Jehova tanúi. Hát ismerek egy kettőt.

Van aki a munkatársának ott tesz keresztbe ahol csak lehet, nem hívőként is elborzadok, hogyan alázza meg a másikat, hogy neki jobb legyen.

Ismerek egy cigány tanut. Mindkét gyermeke dolgozik, az egyik iskolában, a másik cukrászdában.

Mivel nem talál munkát biztosan a bőrszíne véget van. Mi ez ha nem rasszizmus?

Szomszéd épp verte a kutyáját amikor itt voltak. Ezen mindig felháborodok, hogy lehet így viselkedni.

Válaszuk, az ő szomszédjuk is ütik a kutyát, ez természetes.

Pár perc múlva, az újságukba, de szép kis verébb!!!

Mi van? A kutyát azt lehet ütni, de a verebet csodálni kell?

Egyébbként, meg az úgság is teli van képekkel. Mi az ha nem képmás? Képmás volt egy verébről.....

Ja az más, az nemképmás. Akkor mi? Emberek fényképei is képmás szigorúan értelmezve. Teli van az újságjuk vele.

Úgyhogy nagyon is egyetértek, Mit tanít valójában a Biblia-Jehova Tanúi szerint, hiszen a másikat ott szapulják ahol csak lehet. Egy meggyőződés van az ővéké. Sok minden kiverte a biztosítékot nálam. A bibliában szereplő három király a sátán emberei voltak!!!! Szerintük! :) Egyéb borzalmakat tanítanak. Isten országát úgy képzelik el, mint jelen pillanatban van az ember, csak Jézus fog uralkodni. Hát akkor lesz áram, földgáz, mehetünk mindennap dolgozni, van aki a bányába fog dolgozni, kapálni... Válaszuk szerint így lesz.

Hát ezek után kívánom, hogy legyen a hitük szerint, a mennyországba menjenek kapálni, a bányába dolgozni!! :):D

2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy annyi marhaságot összehordtál..., de legalább magadnak "igaznak" tűnsz!
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Mind igaz amit leírtam!
2013. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Lélek válasza:
Valahogy nem is értem, mi a fő gond. Egy könyv címe? Szerintem ezt döntse el mindenki maga, minden olvasó, hogy jó cím-e vagy sem.
2013. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
38%

Így igaz.

Bizony mondom néked, mikor az utolsó üstökös és az utolsó idők eljövendenek, 144 igazhitű jehova tanúi kiválasztatik, és mocsokban fürödtetik. És az ő kínjaik igen nagyok lesznek vala.

De ők nem aggódnak majd, mert tudják, hogy Júdeának 999 törzse van, és a törzsek fejei ők levéndnek vala; és bár megpróbáltatnak és a fügék megaszalódnak, ők azért megmaradnak.

S a többi jehovásból 144.666 kiválasztatik és megtisztíttatik vala.


Azért ne bánkódjatok, mert ott lesz az én testem és megismertek majd, amikor a folyók már felfele folynak.


És kövessétek a baglyokat, mert ők visznek el Sion hegyére.


És bizony mondom néktek, előbb találtok majd gyümölcsöt mag nélkül, mint téglát mazsola nélkül.


Azért vegyetek ti példát az sirályról, mert nem mozgatja a szárnyát, mégis repül az.


"A törpe nem más, mint kisnővésű óriás".

(Timótheániós könyve 345:11 '23 ''2 14°)


"És láték akkor kénköves gleccsereket és tűzpirosan tarka tehéntőgyeket; és tudám én, hogy Zakatos fia eljövend vala. Akkor megnyíltak a bugyrok bugyogói mind és jövének elő a krampuszok, kópék és kipák; és láték 666 millió 10 fejű 3 nyakú torkosborzot, melyeknek farkuk mint a majom feje vala és szájukból gázok és gőzök gurgulázának elő, melyektől a mákos tészta megkeseredik; és vala azoknak a fején korona, a pirosaknak három, a kékeknek nokedli, rajta címerrel, melyen oroszlán ül lábánál keresztcsonttal, alatta rabszolgalánc, felette kettéosztott pólya, arannyal szegélyezve, átlósan bal harántcsíkkal, s vala arra írva: Maggiore fretta, minore atto, s a pólyán embergyerek képe vala; s ettek azok a vadak rózsaszínűt és láték én kéket. De ím egy asszony közelend, egyik kezében kard, másikban karika, s az asszony elkezd füvet legelni; de ím jöve egy hatalmas lokomotív és utazának azon bélpoklosok és politikusok; és a vonaton vala egy szárny, hasonlatos az gólyatöcsnek szárnyához.


S esmét kérdem: nem jobb-é az kinek szeme van, de kenyeret nem ehet, mint akinek két harangja van, de nincs kolbásza?


/Kleofás látomásai, 12 könyv, "A bogarak eljövetele" 23:12 187'' 16/7898,32 § /


/"A szomorúság hajnalban felér egy nevetéssel, mikor alkonyodik"./


/Jukobeánus könyve a Jerikói kajafásokhoz 7656:321 ˘˘!/

2013. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utóbbin nagyon jót mosolyogtam.:)))))
2013. szept. 27. 16:23
 27/28 anonim ***** válasza:
25 ös te beteg vagy. Hogy lehet hogy szabadlàbon vagy??
2013. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Bizony mondom Néked, nem vagyok betegebb, mint az Jehovának tanúi.
2013. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!