Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki mit tud, gondol Jehova...

Ki mit tud, gondol Jehova Tanúiról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 12:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
52%

Milliárdokat zsebelnek be a hadiiparból

[link]

és adócsalásból

[link]


ugyanakkor az emberek előtt Krisztus valódi követőinek szerepében tetszelegnek.

2009. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%

13:44


100 pontos duma!!

:DDD

2009. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
52%
Annyit tudok róluk, hogy bőszen hirdetik a közelgő végső ítéletet, amikor Jézus ismét eljön, és csak azoknak adja meg az örök élet kegyelmét, akik hittek Jehovában (azaz Jézusban). Megszállottak, erőszakosak, intoleránsak, tipikus ha én így gondolom, akkor másnak is így kell gondolnia hozzállást tanúsítanak. A többi közönséges szektához hasonlóan főleg elesett, szerencsétlen sorsú emberekre fenik a fogaikat, akiket könnyű becserkészni a gyülijükbe. És igen, jellemző, hogy átkozódnak. Én nem gyűlölöm őket, csak hagyjanak békén.
2009. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%
a mamám régen elszokott járni ilyen jehova tanus gyülésekre,és azt mesélte h ott a sötétben tapogatják egymást... hát nem tom mit higyjek el ebből :)
2009. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem furcsák, valamelyik nap is becsöngettek 2en, mentem ki a kapuhoz, de a kutyák utálják őket(3 kanári szigeteki) és nem tudtam lecsendesíteni őket, így nem értettem mit akarnak. A kutyák jó emberismerők, ezért mondtam a "Tanúknak", hogy viszontlátásra. :)
2009. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
54%

Röviden és tömören:

1 rakás szerencsétlen idióta.

akiknek nincs jobb dolguk mint becsöngetgetni föleg vasárnap mindenkihez,és magyarázni h mért jó h áttérünk az ö hitükre.

2009. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Igaza van a 14:23-asnak nem kellsértegetni egymást. Az első válaszadónak pedig: Nem kell írni ha nem érdekel, csak akkor nemtudom minek írtál :D. Amúgy csak folytassátok érdekes dolgokat írtok.
2009. aug. 16. 18:44
 18/36 anonim ***** válasza:
26%

Egyértelműen látszik, hogy a sok Bibliával is foglalkozó és a Tanúk által leleplező kérdések, mennyire sértik sokak szemét.

Az persze, hogy ennek hatására ekkora patáriát csaptok, jól minősit mindenkit, aki részt vesz benne.

Az Írásokban nem tudtok ellenbizonyítékot felhozni az ellen, amit tanítunk, hát ez a piszkos módja az érvelésnek.

Persze ez nem új jelenség, nehogy azt gondolja valaki, hogy ezzel feltalált valami nem létezőt. Nem, valójában azok ősi szellemét gyakoroljátok, akik a másik oldal ismerete nélkül, vakon csapkodnak maguk körül.


Egy jó példa erre egy ilyen kérdésnél, amikor valaki azt találta mondani, hogy a Tanúk a "karányonyon kívül, semmit sem ünnepelnek". Még ennek sem nézett utána, minek is az! Ez a szalmabáb érvelés, elmagyarázzam mi az?

2009. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%
Tegnapi 13:18, és 21-nek. Nem hinném, hogy Jehova Tanúi osztogattak kaját. Ja, 13:21 valami olyasmit írt, hogy éljen a krisnás kaja. Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. A krisnások nem Jehova Tanúi.
2009. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó vagyok. Akinek a nagymamája azt mondta, hogy sötétben tapogatóznak. Hát, lehet, hogy a nagyi nem is Jehova Tanúi összejövetelein volt???
2009. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!