Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek keresztény hallgat...

Szerintetek keresztény hallgathat Goa zenét?

Figyelt kérdés
Még mielőtt azt mondanátok hogy dogmákat követek, nem azért tenném mert a "nagy profi keresztény" bácsi mondja hogy jaj hát azt nem szabad, miután hangosan imádkozott az utcán, hanem tudni akarom van e valami rossz hatással az életemre.
2012. dec. 14. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyes példát mondok erre: nn többek között black metalt is hallgatok. Nyilván a szellemiségével nem értek egyet, és durvább koncertre se mennék, de a zenét nagyon szeretem. Már elég nagy vagyok ahhoz, hogy ezt a kettőt szét tudjam választani, és nincs így rossz hatással se a hitemre, se a személyiségemre.
2012. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A zene a hangulatod tudja befolyásolni.

Egyébként azt hallgatsz, amit szeretnél.


Sokszor gondolkodtam rajta, hogy néhány zenét direkt úgy szerkzetenek meg, hogy az agyhullámokra hassanak....

2012. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Linkelhetnél néhányat:)
2012. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én keresztény vagyok, és nagyon szeretem a chillgoát. Sokszor keményebbet is hallgatok, de az autómban több goa beach album van. Volt h szüleimet vittem hosszabb útra, és simán elhallgatták.
2012. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallgass azt, ami jólesik:-)
2012. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!